Poniedziałek, 1 czerwca 2020r.

Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Edukacja

Edukacja

Edukacja

Świnoujscy nauczyciele prowadzą telewizyjne lekcje

Cykl programów edukacyjnych prowadzonych przez świnoujskich nauczycieli wystartował na początku tego tygodnia. "Lekcje na ekranie" emitowane są na antenie Telewizji Zachodniopomorskiej oraz na stronie internetowej naszego lokalnego nadawcy.

czytaj więcej

Edukacja

Rekrutacja do publicznych przedszkoli i klas I publicznych szkół podstawowych

Drodzy Rodzice. W związku z ograniczeniami w przemieszczaniu się, informujmy że listy kandydatów zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych oraz przyjętych/nieprzyjętych będą publikowane także na stronach internetowych poszczególnych placówek. Oprócz tego rodzice/opiekunowie, którzy w zgłoszeniu podali swój adres internetowy otrzymają informację drogą e-mail.

czytaj więcej

Edukacja

PM Nr 11 „Tęcza” zachęca do pracy zdalnej z dziećmi

Drodzy Rodzice, na naszej stronie internetowej www.p11tecza.edupage.org w zakładce: Praca zdalna z dziećmi, znajdziecie dostępne materiały i zadania do samodzielnego wykonania w domu. Przygotowane przez nauczycieli zagadnienia z pewnością uprzyjemnią czas nie tylko Waszym małym pociechom ale i Wam samym. To zestawy ćwiczeń, które z łatwością wykonacie z naszymi przedszkolakami w zaciszu własnego, domowego ogniska.

czytaj więcej

Edukacja

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

czytaj więcej

„Szóstka” na drugim miejscu w województwie

Szkoła Podstawowa nr 6 im Mieszka I w Świnoujściu zajęła II miejsce we współzawodnictwie szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w roku szkolnym 2018/2019. Gala „Sportowego Podsumowania Roku 2019” odbyła się w minionym tygodniu w murach szczecińskiej Opery na Zamku.

czytaj więcej

Edukacja

Bezpieczne ferie. Spotkanie w SP Nr 4

We wtorek 04.02.2020 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Świnoujściu spotkali się z przedstawicielami: Komendy Miejskiej Policji – panią Agnieszką Wojtkiewicz, Straży Pożarnej – panem Przemysławem Kaletą i Straży Miejskiej – panem Igorem Urbaniakiem.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia