Wtorek, 20 sierpnia 2019r.

Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Edukacja

Edukacja

Edukacja

Wyższe dodatki dla nauczycieli

Ze 134,10 do 175 złotych miesięcznie wzrasta dodatek za sprawowanie funkcji wychowawcy klasy, a z 94,85 złotych do 120 złotych miesięczny dodatek za opiekuna stażu. Oba dodatki w nowej wysokości będą wypłacane świnoujskim nauczycielom od 1 września 2018 r.

czytaj więcej

Edukacja

Mieszko zaprasza na Dzień Otwarty

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu zaprasza gimnazjalistów oraz ich rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się w środę, 25 kwietnia 2018 roku.

czytaj więcej

Wydarzenia

Uczniowie CEZIT w marszu Żywych

12 kwietnia 2018 r. uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki wraz z opiekunami, p. J. Deląg, p. A Hływą oraz ks. Danielem Majchrzakiem uczestniczyła w Marszu Żywych w Oświęcimiu, upamiętniającym ofiary Holokaustu.

czytaj więcej

Edukacja

Sukcesy gimnazjalistów i uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa o sukcesach uczniów naszej szkoły. Młodzież gimnazjalna już od wielu lat bierze udział w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka bez granic”, nad którym patronat sprawuje Minister Edukacji Narodowej. Zadania konkursowe rozwiązywane były między innymi w języku obcym. Uczniowie szkoły uplasowali się na bardzo wysokich pozycjach.

czytaj więcej

Wydarzenia

Profilaktyka uzależnień w OHP oczami specjalistów

W środę 11 marca w Hufcu Pracy w Świnoujściu, odbyło się spotkanie profilaktyczne na temat dopalaczy. Policjantka z Komendy Miejskiej Policji oraz przedstawicielka Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej, przedstawiły młodzieży przede wszystkim konsekwencje zażywania substancji psychoaktywnych.

czytaj więcej

IX Międzyszkolny Konkurs Gramatyki Języka Angielskiego

Najlepsi z gramatyki

16 marca 2018 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi odbyła się IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Gramatyki Języka Angielskiego.

czytaj więcej

Edukacja

Historia Świnoujścia i regionu od uczniów dla uczniów

Prawie 40 uczniów z Belgii, Niemiec oraz świnoujskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I spotkało się na wyspie Uznam, aby zająć się wydarzeniami z okresu II wojny światowej. Z wypracowanych materiałów powstanie internetowa platforma edukacyjna.

czytaj więcej

Edukacja

Nocka w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I

W piątkowe popołudnie 09.03.2018 r o godzinie 17:00 uczniowie klasy 4E Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I rozpoczęli zajęcia z treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji ART w ramach tzw. „nocki w szkole”.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia