Sobota, 7 grudnia 2019r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Edukacja

Edukacja

Wydarzenia

Profilaktyka uzależnień w OHP oczami specjalistów

W środę 11 marca w Hufcu Pracy w Świnoujściu, odbyło się spotkanie profilaktyczne na temat dopalaczy. Policjantka z Komendy Miejskiej Policji oraz przedstawicielka Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej, przedstawiły młodzieży przede wszystkim konsekwencje zażywania substancji psychoaktywnych.

czytaj więcej

IX Międzyszkolny Konkurs Gramatyki Języka Angielskiego

Najlepsi z gramatyki

16 marca 2018 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi odbyła się IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Gramatyki Języka Angielskiego.

czytaj więcej

Edukacja

Historia Świnoujścia i regionu od uczniów dla uczniów

Prawie 40 uczniów z Belgii, Niemiec oraz świnoujskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I spotkało się na wyspie Uznam, aby zająć się wydarzeniami z okresu II wojny światowej. Z wypracowanych materiałów powstanie internetowa platforma edukacyjna.

czytaj więcej

Edukacja

Nocka w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I

W piątkowe popołudnie 09.03.2018 r o godzinie 17:00 uczniowie klasy 4E Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I rozpoczęli zajęcia z treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji ART w ramach tzw. „nocki w szkole”.

czytaj więcej

Edukacja

Cyberzagrożenia - debata ewaluacyjna z udziałem młodzieży i pedagogów

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 6 w Świnoujściu odbyła się zainicjowana przez policjantów debata społeczna dotycząca zagrożeń czyhających w Internecie. Była to debata ewaluacyjna, kontynuująca cykl spotkań pod wspólną nazwą "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ". W spotkaniu udział wzięła młodzież ze świnoujskich szkół, pedagodzy oraz przedstawiciele instytucji pomocowych.

czytaj więcej

Sportowcy ze Szkoły Podstawowej Nr 1 na zimowisku

Podczas ferii zimowych uczniowie klasy 7 s byli na obozie sportowym w Jarnołtówku zorganizowanym przez nasza szkołę. Obóz odbywał się w ramach projektu stworzenia w naszej szkole klas sportowych ogólnorozwojowych, który ma na celu rozwijanie pasji i poszerzanie wiedzy wśród młodych sportowców. Opiekę nad grupą sprawowali nasi nauczyciele wychowania fizycznego: Katarzyna Charusta, Jakub Bobrowski i Bogusław Mazur.

czytaj więcej

Edukacja

Zajęcia w Hufcu Pracy – Szansa dla młodych ludzi!

Hufiec Pracy w Świnoujściu od września 2017 r., do sierpnia 2018 r. bierze udział w realizacji projektu w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych „Od szkolenia do zatrudnienia- YEI”, dofinansowany z Europejskich Funduszy Społecznych.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 Następna Ostatnia