Poniedziałek, 17 grudnia 2018r.

Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Miejsce sztuki44 zaprasza

Do you see the Moon over Soho?

3 maja o godzinie 18.00, Galeria Sztuki Współczesnej „miejsce sztuki44” zaprezentuje twórczość znakomitego berlińskiego artysty, od pewnego czasu mieszkającego na wyspie Usedom, José García y Más.

czytaj więcej

Scena zaprasza

MUSK XL

Już dzisiaj (piątek 2.05) w Jazz Clubie Scena MUSK XL - dj/turntablista/kolekcjoner płyt, rezydent szczecińskiego klubu CityHall. Usłyszycie muzykę taneczną od funku lat 70-tych aż po najświeższe brzmienia muzyki elektronicznej!

czytaj więcej

Kariera zagrała w Scenie

Nieliczna publiczność w Jazz Clubie Scena nie żałowała wydanych pieniędzy. W piątkowy wieczór na deskach klubu gościł zespół Kariera.

czytaj więcej

Taneczny wieczór w Scenie

Underground Garage House Party

Jazz Club Scena zaprasza dzisiaj (26.04) na imprezę na której usłyszycie całą gamę i odmiany muzyki House - Deep House - Tech House - Soulfuhouse. Imprezę poprowadzi Boomer.

czytaj więcej

Jazz Club Scena nie zwalnia tempa.

Kariera da koncert

Kolejny nietuzinkowy koncert w wyjątkowym miejscu. W Jazz Clubie Scena wystąpi wrocławski zespół Kariera.

czytaj więcej

Konkurs dla entuzjastów fotografii.

Pomorze Zachodnie w obiektywie

Lubisz Pomorze Zachodnie a do tego jesteś zapalonym fotografem amatorem? Trójmiejska Szkoła Fotografii ma dla Ciebie propozycję.

czytaj więcej

100% vinyl na święta ;)

BOOM BAP NITE w Scenie

Jutro (19.04) zapraszamy do Jazz Clubu Scena na imprezę w stylu funk/soul, jazz, old school, tru school rap! Swoją kolekcję vinyli zaprezentuje Marek 'STUDENT A' Pędziwiatr. 100% vinyl!

czytaj więcej

Jazz Club Scena zaprasza

ElectroJam w piątkowy wieczór

Pozytywna dawka dobrych beatów i pokręconych bassów już w ten piątek w Scenie. Zapraszamy na wieczór z muzyką klubową ostatnich 20 lat - dla każdego coś miłego. Tańce przy refleksach dyskotekowej kuli i kolorowych drinkach gwarantowane. Za konsolą Magnetronic.

czytaj więcej

Świnoujska Organizacja Turystyczna zaprasza.

Wielkanoc na wyspach? Będą szukać jaj i gotować żurek na plaży

Największy na świecie żywy pluszowy zając, zabawa w rozbijanie jajek na głowach, lądowanie wielkanocnej pisanki na spadochronie, wielki kocioł z wielkanocnym żurkiem, a dla tropicieli przygód i niespodzianek – szukanie jajek na plaży. Tak zapowiada się w tym roku Wielkanoc na świnoujskich wyspach.

czytaj więcej

Dni Literatury przyciągnęły tłumy, ale nie w Świnoujściu.

Na spotkanie nikt nie przyszedł

Kolejne Uznamskie Dni Literatury okazały się sporym sukcesem. Od 9 do 13 kwietnia odbyło się kilkanaście spotkań i paneli dyskusyjnych. Na spotkaniach autorskich padł rekord frekwencji.

czytaj więcej

Kolejna mocna dawka muzyki w Scenie

Bass is Fundamental

W sobotę (12.04) w Jazz Clubie Scena impreza z muzyką Liquid / Jungle / Reggae / Bass. Zagrają OlaH - PhD Sound i Nullptr - Phd Sound ze Szczecina.

czytaj więcej

6. Uznamskie Dni Literatury w Scenie

Łączy nas literatura

"Rozwikłać książki historię" –  to hasło tegorocznej edycji festiwalu literackiego odbywającego się od sześciu lat po obu stronach wyspy Uznam.

czytaj więcej

Restauracja "Central'a" zaprasza do "Sceny" na koncert.

Piotr Wojtasik Quartet

Piotr Wojtasik Quartet to zespół bez instrumentu harmonicznego. Brzmienie zespołu oparte jest zasadniczo na koncepcji lidera oraz indywidualnych cechach tworzących zespół muzyków. Zespół zagra w najbliższy czwartek na deskach Jazz Clubu Scena.

czytaj więcej

Taneczny wieczór w Scenie

'90 are back

Jazz Club Scena w najbliższą sobotę zaprasza na imprezę z muzyką, która królowała na listach przebojów w latach 90-tych! Zagra DJ Mistrz, który zapewni Wam odpowiedni nastrój do tańców i zabawy!

czytaj więcej

Charytatywny koncert w Scenie

Dla Balona vol. 1

4 kwietnia w Jazz Clubie Scena odbędzie się wyjątkowy koncert. Przyjeciele zmarłego 18 stycznia br. świnoujskiego muzyka organizują charytatywny koncert z którego dochód przekazany zostanie jego rodzinie.

czytaj więcej

Sensacyjny koncert w Świnoujściu!

Sting zagra w Scenie!

Już maju na scenie świnoujskiego Jazz Clubu Scena wystąpi legendarny Sting. Występ artysty ma związek z jego wyjątkową trasą koncertową - Sting Acoustic.

czytaj więcej

Wystawa prac młodych talentów

Akademia Sztuki w Świnoujściu

W galerii miejskiej "miejsce sztuki 44" odbył się wernisaż prac dyplomowych, absolwentów Katedry Grafiki Artystycznej Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

czytaj więcej

Jazzowo w Scenie

Koncert Kocin Kociński Trio

Już w najbliższy piątek, 28 marca w Jazz Clubie Scena wystąpi zespół Kocin Kociński Trio, nominowany do Fryderyka 2014 w kategorii Najlepszy Debiut Jazzowy. Muzycy zagrają materiał ze swojej debiutanckiej płyty „PROVERBS 3:5”.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 |  Następna Ostatnia