Środa, 17 października 2018r.

Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

6. Uznamskie Dni Literatury w Scenie

Łączy nas literatura

"Rozwikłać książki historię" –  to hasło tegorocznej edycji festiwalu literackiego odbywającego się od sześciu lat po obu stronach wyspy Uznam.

czytaj więcej

Restauracja "Central'a" zaprasza do "Sceny" na koncert.

Piotr Wojtasik Quartet

Piotr Wojtasik Quartet to zespół bez instrumentu harmonicznego. Brzmienie zespołu oparte jest zasadniczo na koncepcji lidera oraz indywidualnych cechach tworzących zespół muzyków. Zespół zagra w najbliższy czwartek na deskach Jazz Clubu Scena.

czytaj więcej

Taneczny wieczór w Scenie

'90 are back

Jazz Club Scena w najbliższą sobotę zaprasza na imprezę z muzyką, która królowała na listach przebojów w latach 90-tych! Zagra DJ Mistrz, który zapewni Wam odpowiedni nastrój do tańców i zabawy!

czytaj więcej

Charytatywny koncert w Scenie

Dla Balona vol. 1

4 kwietnia w Jazz Clubie Scena odbędzie się wyjątkowy koncert. Przyjeciele zmarłego 18 stycznia br. świnoujskiego muzyka organizują charytatywny koncert z którego dochód przekazany zostanie jego rodzinie.

czytaj więcej

Sensacyjny koncert w Świnoujściu!

Sting zagra w Scenie!

Już maju na scenie świnoujskiego Jazz Clubu Scena wystąpi legendarny Sting. Występ artysty ma związek z jego wyjątkową trasą koncertową - Sting Acoustic.

czytaj więcej

Wystawa prac młodych talentów

Akademia Sztuki w Świnoujściu

W galerii miejskiej "miejsce sztuki 44" odbył się wernisaż prac dyplomowych, absolwentów Katedry Grafiki Artystycznej Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

czytaj więcej

Jazzowo w Scenie

Koncert Kocin Kociński Trio

Już w najbliższy piątek, 28 marca w Jazz Clubie Scena wystąpi zespół Kocin Kociński Trio, nominowany do Fryderyka 2014 w kategorii Najlepszy Debiut Jazzowy. Muzycy zagrają materiał ze swojej debiutanckiej płyty „PROVERBS 3:5”.

czytaj więcej

Kino Orange w MDK

Miejski Dom Kultury w Świnoujściu zaprasza na weekend z Kinem Orange. W sobotę i niedzielę, w sali teatralnej MDK zobaczymy m.in. najnowszy film Władysława Pasikowskiego “Jack Strong”, opowiadający o kulisach współpracy pułkownika Kuklińskiego z CIA, oraz udaną ekranizację powieści Aleksandra Kamińskiego “Kamienie na szaniec” w reżyserii Roberta Glińskiego. Miłośników kina akcji zainteresuje z pewnością amerykański blockbuster “300: Początek Imperium” - adaptacja powieści graficznej Franka Millera, nakręcona w stylu wielkiego hitu kinowego "300". 

czytaj więcej

MUSK XL w Scenie

Muzyką taneczna od funku lat 70-tych aż po najświeższe brzmienia muzyki elektronicznej! Już w najbliższą sobotę w Jazz Clubie Scena.

czytaj więcej

CLS w Scenie!

15 marca w Jazzclubie Scena kolejna odsłona Wake Up! Series: 23. Bohaterem tej edycji będzie CLS.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40