Czwartek, 18 października 2018r.

Imieniny: Juliana, Lukasza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / TRYTON 2017. Czekamy na zgłoszenia mieszkańców

Miasto

TRYTON 2017. Czekamy na zgłoszenia mieszkańców

Foto: BIK UM Świnoujście

Ruszyła kolejna edycja Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2017.Nagroda przyznawana jest nieprzerwanie od 2004 roku. – Do 5 stycznia 2018 r. czekamy na zgłoszenia mieszkańców propozycji kandydatur do nagrody – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia. – Propozycje wraz z krótkim uzasadnieniem można przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected] lub złożyć na piśmie na Stanowisku Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Świnoujście.

Podobnie, jak w poprzednich latach, nagroda przyznawana będzie w trzech kategoriach:

  1. Gospodarska i przedsiębiorczość
  2. Działalność kulturalna, społeczna, edukacja i sport
  3. Obiekt roku

Nagrody przyznaje Kapituła Nagrody Prezydenta Miasta, w której skład wchodzą: prezydent, jego zastępcy, przewodniczący rady miasta, sekretarz miasta, rzecznik prezydenta, przedstawiciele świnoujskich  i regionalnych mediów,  mających w mieście swoich przedstawicieli. W głosowaniu spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów wybieranych jest trzech nominowanych w każdej kategorii. Laureatami zostają ci, którzy otrzymają najwięcej głosów.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się podczas Gali TRYTON  2017 r., która odbędzie się 2 lutego 2018 roku.

Autor: BIK UM Świnoujście
comments powered by Disqus