Czwartek, 17 sierpnia 2017r.

Imieniny: Zanny, Mirona, Jacka

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Ostatnio dodane

ANGIELSKI DLA MARYNARZY I PRACOWNIKÓW ŻEGLUGI

JĘZYK ANGIELSKI DLA MARYNARZY I PRACOWNIKÓW ŻEGLUGI: • wszystkie poziomy zaawansowania, • materiały do nauki wliczone w cenę zajęć. • testy sprawdzające poziom zaawansowania. • język dostosowany do potrzeb słuchacza dla wszystkich stanowisk. • zajęcia indywidualne. • słownictwo ogólne, techniczne oraz morskie. • godziny i terminy zajęć do uzgodnienia. • tłumaczenie i wypełnianie aplikacji morskich. • konsultacje językowe. • przygotowanie do testów i egzaminów morskich (m.in..MARLINS) • konwersacje. • kontynuacja zajęć po powrocie z kontraktu. Prowadzę także zajęcia z języka ogólnego, branżowego, przygotowanie do matury, egzaminów FCE, CAE, CPE, konsultacje z gramatyki, konwersacje oraz przygotowanie językowe dla osób wyjeżdżających za granicę. Wykonuję wszelkie tłumaczenia nieuwierzytelnione. Zapraszam także na zajęcia „Angielski w biurze”: -słownictwo ogólne oraz biurowe. -podstawy Business English oraz szkolenia językowe dla firm, pracowników wojska i policji. Wieloletni i doświadczony nauczyciel języka angielskiego. Serdecznie zapraszam. Świnoujście. Tel.602 656 873, E-mail: [email protected]

Kontakt: tel.602656873

Miejsce postojowe

Wynajmę miejsce postojowe w hali garażowej na Platanie przy ul. Wojska Polskiego 2e. Od września, 200zł/mc.

Kontakt: 603983063

Konsultant firmy Oriflame-praca dodatkowa

Zostań konsultantką Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia! Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku . Brak minimalnej kwoty zamówienia. Brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie ! Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 340 zł oraz próbki za 1 zł. Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł. Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów! Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł. Chętnie udzielę szczegółowych informacji- Messenger : Ori-konsultant.pl; gg 9052425; [email protected]; tel.606-638-894; Zapisy>> http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji

Kontakt: GG 9052425, [email protected], tel.606638894

Inspektor ochrony pożarowej..-zabezpieczenia ogniochronne

Zabezpieczenia ogniochronne tkanin i wykładzin dywanowych. Atesty dla Panstwowej Strazy Pozarnej i ubezpieczen

Kontakt: Ryszard 510155682

40lat kawaler mgr poznam dziewczyne 20-39lst

40lsat wysoki kawaler szatyn nieb oczy 180 /70kg ze dszczecina poznam dziewczyne lubie nature morze,rower,spacery ,ksiazki

Kontakt: 517637132

Fizjoterapeuta

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko fizjoterapeuta. Dołącz do nas  Obowiązki: wykonywanie zabiegów fizykalnych oraz z zakresu kinezyterapii, aktywna sprzedaż zabiegów z oferty hotelowej, dbałość o jakość wykonywanych usług. Poszukujemy osoby z wykształceniem z zakresu fizjoterapii (mile widziane studia wyższe i dodatkowe kursy z zakresu masażu, fizjoterapii, terapii manualnej), optymistycznej i uśmiechniętej, która posiada umiejętność indywidualnej pracy z pacjentem, umiejętność pracy w zespole, komunikatywnej. Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego. Istnieje możliwość zatrudnienia jeszcze w trakcie studiów. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, ciekawą pracę w dynamicznym zespole, możliwość rozwoju, szkolenia branżowe i językowe. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

Recepcjonista/ka

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego/tej recepcjonisty/ki. Obowiązki: rejestrowanie i wyrejestrowywanie gości, udzielanie informacji, dokonywanie rezerwacji, obsługa kasy fiskalnej oraz systemu hotelowego. Praca stała zmianowa. Mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie, miłe usposobienie, umiejętności budowania pozytywnych relacji z gośćmi hotelowymi. Warunek konieczny: znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie atutem. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe. Możliwość zakwaterowania. Nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy aqua center, sali fitness oraz posiłków pracowniczych. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

Recepcjonista/ka Spa

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Recepcjonista/ka Spa Obowiązki: udzielanie informacji na temat świadczonych usług w strefie spa, dokonywanie rezerwacji zabiegów, obsługa kasy fiskalnej oraz systemu komputerowego. Praca stała. Mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie, miłe usposobienie, umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami spa, znajomość j. niemieckiego. Znajomość j. angielskiego i doświadczenie w zawodzie będzie atutem. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe. Nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy aqua center, sali fitness oraz posiłków pracowniczych a także ubezpieczenia grupowego. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i marketingu. Obowiązki: aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów biznesowych na rynku polskim i zagranicznym, analiza konkurencji, tworzenie ofert handlowych, współudział w negocjacjach, budowa wizerunku, marki HTW, PR, współpraca z portalami turystycznymi i rezerwacyjnymi, uczestnictwo w eventach branżowych, zarządzanie profilami hotelu w mediach społecznościowych. Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego lub średniego, doświadczenia na wskazanym stanowisku w branży hotelowej lub/i turystycznej, wysokiej kultury osobistej, umiejętności negocjacji, znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość j. angielskiego będzie atutem. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, miłą atmosferę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe. Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: 918840010

Kelner/ka

Hotel Trzy Wyspy*** poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko kelner/ka. Poszukujemy osoby na stałe lub/i na sezon oraz weekendy. Na ww stanowisku będziesz się zajmował/a obsługą gości w restauracji hotelowej, nakrywaniem stolików, przyjmowaniem zamówień, polerowaniem sztućców oraz dbaniem o czystość i estetykę restauracji i bufetu. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą o miłym usposobieniu, potrafisz zdobyć zau-fanie klienta czekamy na Ciebie  Jeżeli zdecydujesz się na pracę w naszym Teamie możesz liczyć na dobre warunki pra-cy, stabilność, zgrany zespół i jego wsparcie. Jeżeli nigdy nie pracowałeś w gastrono-mii wprowadzimy Cię i przeszkolimy. Każdy z naszych pracowników może korzystać bezpłatnie z strefy Aqua Center oraz Sali fitness, posiłków pracowniczych, ubezpie-czenia grupowego. Zadzwoń lub przyjdź a udzielimy Ci niezbędnych informacji. 91 884 00 10 [email protected]

Kontakt: 918840010

Recepcjonistka w salonie Orange

Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat, pracę biurową, szkolenia podnoszące kwalifikacje Czy jesteś kandydatem, na którego czekamy? Tak, jeżeli: • lubisz rozmawiać z innymi, a doradzanie sprawia Tobie frajdę • pozytywnie patrzysz na świat • można na Tobie polegać • bezpośrednia obsługa klienta jest tym, w czym czujesz się najlepiej • szukasz rozwiązań a nie problemów • masz w sobie determinację i motywację do pracy Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu !

Kontakt: [email protected]

tancerka erotyczna

tancerka erotyczna .oferuje profesjonalny pokaz tanca erotycznego na twojej imprezie ,tancze po calej Polsce.posiadam duzy wybor stroji.

Kontakt: 608144426

Doradca Klienta w sklepie RTV/AGD

Neonet S.A. jest firmą prężnie działającą w handlu detalicznym, hurtowym i internetowym. Opierając się na wspólnych staraniach i doświadczeniach Naszych Pracowników, tworzymy najkorzystniejszą ofertę handlową sprzętów RTV, AGD, IT w Polsce. Weź udział w rekrutacji i dołącz do najlepszych! Poszukujemy do pracy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Doradca Klienta RTV/AGD Miejsce pracy: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za - aktywną, osobistą obsługę klientów opartą o fachowe doradztwo - realizację założonych planów sprzedażowych - pracę według obowiązujących standardów Od Kandydatów oczekujemy: - wykształcenia minimum średniego - łatwości nawiązywania kontaktów - „żyłki handlowca” - samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości - potrzeby podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy Wybranym Kandydatom oferujemy: - wysoką podstawę i atrakcyjny system premiowy - umowę o pracę - szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe i wiedzę produktową - możliwość awansu i kariery - bogaty pakiet benefitów (mi.n. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne) DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).” Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Kontakt: [email protected]

Tłumacz przysięgły języka perskiego

Tłumacz przysięgły języka perskiego - dokumenty urzędowe, dokumenty prawne, dokumentacja biznesowa. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe (tłumaczenia uwierzytelnione). Tłumaczenie umów, aktów własności, aktów notarialnych, tekstów reklamowych i wszelkiej innej dokumentacji. Tłumaczenia techniczne, tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia ustne, tłumaczenia tekstów prawnych. Dla naszych klientów z Wrocławia oferujemy darmowy parking! Biuro Tłumaczeń Koncepcja ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław, Poland e-mail: [email protected] Tel.: +48 790 613 052 Tel.: +48 502 344 113 Tel.: +48 71 785 4838 http://www.tlumaczenia-koncepcja.pl http://www.tlumaczenia-kabinowe.pl

Kontakt: 717854838

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2