Czwartek, 21 czerwca 2018r.

Imieniny: Alicji, Alojzego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Flota Świnoujście

Porażka z faworytem

Piłkarze Floty Świnoujście w pierwszym meczu nowego sezonu I ligi przegrali dziś w Lubinie z Zagłębiem 0:2. Flota miała dobre okresy gry przeciwko głównemu kandydatowi do awansu do ekstraklasy, ale to gospodarze objęli prowadzenie w 27 minucie. Adrian Błąd znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Floty Darko Brljakiem po podaniu Michala Papadopulosa. I skutecznie strzelił lewą nogą w długi róg.

czytaj więcej

Lekkoatletyka

Srebrna Renata

Zawodniczka MMKS Maraton Świnoujście, Renata Pliś została srebrną medalistką Mistrzostw Polski Seniorów w lekkoatletyce na dystansie 1500 metrów. Wyprzedziła ją tylko Angelika Cichocka. Zawody odbywały się w Szczecinie.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Z faworytem na początek

Piłkarze Floty Świnoujście rozpoczną jutro, w piątek, nowy sezon I ligi. W Lubinie zmierzą się z Zagłębiem - spadkowiczem z ekstraklasy oraz głównym faworytem do awansu w obecnych rozgrywkach.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Audyt, walne i nowi członkowie we Flocie

Wczoraj odbyło się kolejne zebranie zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Flota Świnoujście. Rozmowy w sprawie utworzenia spółki są już na zaawansowanym poziomie. Być może do zawiązania jej dojdzie już w najbliższych dniach.

czytaj więcej

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

Niedzielna wycieczka po Uznamie

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe – Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na trasę rowerową skierowaną dla turystów przyjezdnych jak i mieszkańców Świnoujścia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 03.08.2014 r. na trasie ŚWINOUJŚCIE-MELLENTHIN-PÓŁWYSEP LIEPE-STOLPE-GARZ o długości 78,5 km

czytaj więcej

Flota Świnoujście

2:0 z Drawą

Piłkarze Floty Świnoujście po niezłym meczu pokonali dziś III-ligową Drawę Drawsko Pomorskie w sparingu przed nowym sezonem I ligi.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Zarząd poda się do dymisji?

Do tej pory to zarząd Floty Świnoujście stawiał Radnych pod murem. Proste żądanie – albo przyznacie dotację albo klub upadnie. Kiedy rada zaryzykowała i nie spełniła tego warunku rozpoczęła się szopka ze sprzedażą licencji, zakończona kompromitacją Floty na polskiej arenie piłkarskiej. Czy teraz Rada postawi zarząd pod ścianą?

czytaj więcej

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

Niedzielna wycieczka rowerowa

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe – Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na trasę rowerową skierowaną dla turystów przyjezdnych jak i mieszkańców Świnoujścia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 27.07.2014 r. na trasie KORSWANDT - ULRICHSHORST - PUDAGLA - MELLENTHIN - KUTZOW - GARZ o długości 61,0 km

czytaj więcej

Flota Świnoujście

I liga zostaje w Świnoujściu!

Zarząd PZPN zdecydował. Flota Świnoujście nie może sprzedać swojej licencji na grę w I lidze Stali Rzeszów. Co to oznacza? W sezonie 2014/2015 Stal Rzeszów zagra w III lidze podkarpackiej, a Flota Świnoujście zostanie na zapleczu Ekstraklasy. W ten sposób ukrócono handel licencjami.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Boniek powiedział nie Stali Rzeszów

W Warszawie trwa posiedzenie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prezydium omawia tam m.in sprawę sprzedaży przez Flotę licencji na grę w I lidze. Już wiemy, że prezes Boniek postanowił ukrócić proceder handlu miejscami w ligach i powiedział nie!

czytaj więcej

Flota Świnoujście [AKTUALIZACJA]

To już jest koniec

Nie powiodły się rozmowy ostatniej szansy z udziałem radnych, zarządu Floty. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, zabrakło przedstawiciela Prezydenta Miasta. Strony nie doszły do porozumienia w sprawie projektu przedstawionego im przez władze klubu. Tym samym dziś o 13, prawdopodobnie dojdzie do podpisania umowy ze Stalą Rzeszów.

czytaj więcej

Kolejna prestiżowa impreza żeglarska w regionie

Po rocznej przerwie Match Racing powraca do Kamienia Pomorskiego!

W najbliższy weekend odbędą się regaty Marina Kamień Pomorski Match Race w ramach cyklu Polish Match Tour zaliczanego do Pucharu Świata ISAF. Na starcie pojawią się profesjonalne załogi z czołówki rankingu światowego ISAF, które walczyć będą o kwalifikację do Mistrzostw Świata Alpari World Match Racing Tour 2014 (WMRT Qualifier). To już drugie regaty kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata w Polsce. Pierwsze odbyły się w ramach regat Szczecin Match Race na przełomie maja i czerwca.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Ostatni zryw kibiców? [Aktualizacja]

Kibice wraz z zawodnikami i kilkoma członkami zarządu opóźnili podpisanie umowy o przekazanie licencji na grę w I lidze do Stali Rzeszów. Teraz trwa gorączkowa walka z czasem, żeby udało się przekonać radnych do zmiany decyzji.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Podpisanie umowy ze Stalą o 18.00

Krótko po godzinie 11 członkowie zarządu Floty Świnoujście Jarosław Dunajko oraz Edward Misiak, spotkali się z przedstawicielami Stali Rzeszów. Ustalili ostatnie szczegóły zawarcia umowy przekazania licencji na grę w pierwszej lidze. Tym samym przypieczętowany został los naszego zespołu. Podpisanie umowy nastąpi o godzinie 18.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Nadzieja umiera ostatnia

Fani Floty Świnoujście nie zgadzają się z decyzją zarządu, który chce sprzedać licencję na grę w I lidze do Rzeszowa. Zorganizowali pod siedzibą klubu demonstrację. Wcześniej powitali piłkarzy wracających ze zgrupowania.

czytaj więcej

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

Rowerowa wycieczka dookoła jeziora Gothensee

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe – Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na trasę rowerową skierowaną dla turystów przyjezdnych jak i mieszkańców Świnoujścia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 20.07.2014 r. na trasie dookoła jeziora Gothensee o długości 36,6 km

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Flota sprzedana!

Wiemy już oficjalnie - zarząd klubu Flota Świnoujście rozpoczął procedurę sprzedaży licencji na grę w pierwszej lidze. Nie wiadmo kiedy cały proces się zakończy. Wiemy jedno, to koniec przygody Wyspiarzy na zapleczu Ekstraklasy.

czytaj więcej

50 Etapowe Regaty Turystyczne

Powalczą o Błękitną Wstęgę Zatoki Pomorskiej

Już w najbliższą sobotę, 19 lipca o godz. 10.00 rozpoczną się 50 Etapowe Regaty Turystyczne. Do ugoszczenia żeglarzy z całego kraju przygotowują się miejscowości nad Zalewem Szczecińskim oraz Świnoujście i Dziwnów. W świnoujskim porcie jachtowym żeglarze pojawią się w sobotę, a w niedzielę rozegrają wyścig o Błękitną Wstęgę Zatoki Pomorskiej.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Rozłam w zarządzie Floty?

Grupa lokalnych biznesmenów i przedsiębiorców przygotowała plan ratowania beznadziejnej sytuacji finansowej we Flocie Świnoujście. W miniony piątek trzech członków zarządu, na spotkaniu z grupą, odrzuciło ich propozycję.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 Następna Ostatnia