Środa, 17 października 2018r.

Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Lewobrzeże na rowerze

Stowarzyszenie „Grupa Morska - Cała Naprzód” zaprasza mieszkańców Świnoujścia na rajd rowerowy po Lewobrzeżu. Wycieczka na jednośladach odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 października 2014 roku.

czytaj więcej

Dziesięć w Skali Beauforta

Wygrali wszyscy

Punktualnie o godz. 12:00 armatni huk dał sygnał do startu uczestnikom Pierwszego Świnoujskiego Biegu Uliczno-Crossowego „Dziesięć w skali Beauforta”. Takiego wydarzenia w naszym mieście nie było już od dawna, a ogromne zainteresowanie biegiem wkazuje, że ma on szansę stać się stałym elementem jesiennych zmagań biegaczy oraz jedną z flagowych imprez sportowych Świnoujścia.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Remis na boisku lidera

W meczu na szczycie 1. ligi niepokonany lider z Niecieczy, Termalica Bruk-Bet podejmowała Flotę Świnoujściu. Termalica do tej jeszcze nie przegrała i zanotowała tylko dwa remisy. Flota jest drugim zespołem po Dolcanie, który urwał punkty na trudnym terenie w Niecieczy.

czytaj więcej

Dziesięć w Skali Beauforta

Kibice do boju!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Świnoujścia i turystów do kibicowania podczas Pierwszego Świnoujskiego Biegu Uliczno – Crossowego „Dziesięć w skali Beauforta”.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Oświadczenie Zarządu MKS Flota

Zarząd Klubu MKS Flota Świnoujście informuje, iż po dokonaniu analizy audytu finansów klubu przez firmę PRONET na zlecenie Władz Miasta postanawia o złożeniu dokumentu w całości do Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu celem dokonania oceny zgodności z prawem działalności poprzednich Władz Klubu. 

czytaj więcej

Sport

Darmowe zajęcia z siatkówki

Znaczące sukcesy polskich siatkarzy sprawiają, że siatkówka jest jednym z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Chcielibyśmy aby również w naszym mieście ta dyscyplina była bardzo popularna, zwłaszcza wśród młodzieży.

czytaj więcej

Zobaczcie to na własne oczy

Impreza jakiej jeszcze nie było

Już za niecały tydzień (5 października) nasze miasto stanie się areną zmagań uczestników Pierwszego Świnoujskiego Biegu Uliczno - Crossowego „Dziesięć w Skali Beauforta”. To będą najważniejsze tegoroczne zawody biegowe w Świnoujściu i z pewnością nasza największa impreza tego typu w przyszłości.

czytaj więcej

Prawobrzeże

Na Warszowie znowu ćwiczą!

Po wakacyjnej przerwie w hali sportowej gimnazjum nr 3 przy ulicy Białoruskiej ponownie rozpoczęły się zajęcia z zumby. Ćwiczą panie i panowie w różnym wieku ze wszystkich dzielnic lewobrzeża. Zajęcia są darmowe. Odbywają się w każdą środę w godzinach 18.30 – 19.30. Do grupy może dołączyć każdy chętny.

czytaj więcej

Turniej orlików Polskie LNG CUP

Świnoujście na zakończenie

Największa piłkarska impreza w województwie zachodniopomorskim dla dzieci w wieku szkolnym rozkręca się na dobre! W turniejach piłkarskich, które łączą sport i edukację, wystąpi ponad pół tysiąca młodych piłkarzy. Przed nami ostatni już turniej orlików w ramach Polskie LNG CUP 2014. Tym razem zapraszamy do Świnoujścia, gdzie już w najbliższy czwartek 2 października br. rywalizować będą kolejne zespoły. Sponsorem głównym wydarzenia jest Polskie LNG.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Flota (prawie) jak Legia

Flota Świnoujście po dobrym spotkaniu pokonała Miedź Legnicę 3:0. Bramki dla Wyspiarzy zdobył Paweł Lisowski, Sebastian Olszar i Dawid Kort.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Podtrzymać ligową passę bez porażki

Wyspiarze od pięciu kolejek są zespołem niepokonanym. W najbliższą niedzielę będą chcieli udowodnić swoją dobrą dyspozycję w spotkaniu z Miedzią Legnica. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 15.00. 

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Odpadamy z Pucharu Polski

Ekstraklasowy GKS Bełchatów okazał się lepszy w spotkaniu Pucharu Polski. Po bramkach Nwaogu dla Wyspiarzy i Wrońskiego oraz Maka dla gości, to bełchatowianie grają dalej.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Nowe stroje od sponsora dla trampkarzy i orlików

Dzięki umowie podpisanej z MC Donald's Świnoujście MKS Flota otrzymała dresy, piłki treningowe i stroje meczowe dla grup młodzieżowych i dziecięcych. Cały sprzęt sportowy został wydany naszym najmłodszym trampkarzom i orlikom, aby wyglądali oni jednolicie i dobrze się prezentowali na meczach oficjalnych i treningach.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

W środę z Bełchatowem

Już w najbliższą środę kolejny swój mecz rozegra Flota Świnoujście. Tym razem w ramach Pucharu Polski do Świnoujścia przyjedzie beniaminek Ekstraklasy, GKS Bełchatów.

czytaj więcej

Pokazy berserkerów

Członkowie klubu Berserkers Team Świnoujście zaprezentowali w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I techniki walki w brazylijskim jiu jitsu. Uczniowie mogli zobaczyć na macie nie tylko dorosłych grapplerów, ale również swoich kolegów ze szkoły.

czytaj więcej

Dziesięć w Skali Beauforta

Pół tysiąca uczestników!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza impreza biegowa na wyspach: Pierwszy Świnoujski Bieg Uliczno - Crossowy Dziesięć w Skali Beauforta. Zawody odbędą się 5 października, ale jak donoszą organizatorzy lista startowa została właśnie zamknięta.

czytaj więcej

Region

Mistrzostwa PSKO w Kamieniu Pomorskim

Już w ten weekend, w dniach 19-21 września w Kamieniu Pomorskim odbędą się jedne z najważniejszych regat w Europie klasy Optimist - Puchar Crewsaver - Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO. W zawodach wystartuje ponad 430 młodych żeglarzy z całej Europy.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

W Łodzi z Widzewem

Już w najbliższą sobotę przy al. Piłsudskiego miejscowy Widzew Łódź podejmie Flotę Świnoujście. Wyspiarze w tym sezonie odnieśli tylko jedną porażkę na wyjeździe, a od czterech meczów są zespołem niepokonanym.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 Następna Ostatnia