Sobota, 19 stycznia 2019r.

Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

UKS „Prawobrzeże” Świnoujście

Plany przygotowań

Po krótkiej, zimowej przerwie zawodnicy świnoujskiego „Prawobrzeża” zaczynają intensywny okres przygotowań do rundy wiosennej. Plan intensywnych przygotowań obejmuje zarówno seniorów jak i młodzież skupioną w klubie. W obu zespołach będą testowani nowi zawodnicy, którzy dołączyli do kadr w okresie zimowym. 

czytaj więcej

Biegowe wyzwanie 2015

Korona Półmaratonów

Od kilku lat funkcjonuje w Polsce Korona Polskich Maratonów. Dla przeciwwagi stworzono alternatywę w postaci Korony Półmaratonów. Pierwsza edycja wystartowała w 2013 roku.

czytaj więcej

UKS "Prawobrzeże" Świnoujście

Zakończyli rok

W sobotnie przedpołudnie świnoujska młodzież dwoma turniejami zakończyła piłkarskie zmagania w 2014 roku. W pierwszym turnieju o Puchar Prezesa Polskiego LNG zagrali zawodnicy drużyny juniorskiej „Marinus-Prawobrzeże”.

czytaj więcej

Sport

Ogólnopolski Turniej Siatkarski Volleybaltic 2014

Klub MMKS Polskie LNG Maraton Świnoujście serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki na turniej, który odbędzie się w dniach 28-30.12.2014 w dwóch halach sportowych ZSO przy ul. Witosa 12 . Mocna obsada turnieju gwarantuje sporą dawkę sportowych emocji.

czytaj więcej

Sport

Halówka na zakończenie roku

Już w sobotnie przedpołudnie świnoujska młodzież będzie miała okazję zmierzyć się na Hali Sportowej z rówieśnikami z innych klubów. Pierwsi zagrają juniorzy w organizowanym Halowym Turnieju pod Patronatem Prezesa Polskiego LNG S.A. W turnieju oprócz drużyny gospodarzy wystąpią zawodnicy „Korony” Stuchowo, „Floty” Świnoujście oraz „Jantara” Dziwnów.

czytaj więcej

Sport

Sobotnie granie

W sobotę, 13 grudnia na Hali przy ul. Białoruskiej na Warszowie odbył się kolejny organizowany przez UKS „Prawobrzeże” halowy turniej piłki nożnej dla młodych piłkarzy. Podczas zawodów oprócz drużyn „Prawobrzeża” zaproszone zostały trzy kluby: MKS „Flota” Świnoujście, która wystawiła dwie ekipy, OKS „Euroinsbud” Goleniów oraz „Orzeł” Łożnica.

czytaj więcej

Sport

Ragnarok dobiegł końca. Przedstawiamy wyniki

To była prawdziwa grapplingowa wojna! 32 grapplerów ze światowej czołówki walczyło w hali sportowej przy ul. Witosa o medale i prestiż. Były emocje! Zawodnicy z Polski zdecydowanie górowali nad przeciwnikami z Włoch i Francji.

czytaj więcej

Pływanie

Martyna Makuch Mistrzynią Województwa

W dniu wczorajszym (10.12.2014r.) w Szczecinie odbyły się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w pływaniu. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z dwunastu klubów pływackich.

czytaj więcej

Halowy Turniej Piłki Nożnej

Nabór do klubu poprzez turniej

Znamy już składy drużyn na sobotni Halowy Turniej Piłki Nożnej, który rozpocznie się o 9.00 w Świnoujściu. Na parkiecie zaprezentują nam się drużyny młodzieżowe: „Orła” Łożnica, „OKS”-u Goleniów, „Prawobrzeża-Marinus” Świnoujście i „Floty” Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ragnarok już w sobotę!

Tych zawodów fani grapplingu nie mogą przegapić! Na tegorocznym Ragnaroku wystąpi 32 zawodników, po ośmiu na każdą kategorię. Wśród nich zobaczymy m.in. Marcina Bandela związanego z federacją UFC, doskonale znanego fanom MMA. Turniej rozpocznie się o g. 15.30 w sobotę w hali sportowej przy ul. Witosa 12.

czytaj więcej

Turniej taekwondo olimpijskiego

Usedom Open

29 listopada w Albecku odbył się Międzynarodowy Turniej Usedom Open. Organizatorem był Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki Pomorze Świnoujście. W turnieju wzięło udział ponad 300 zawodników z 24 różnych klubów, m.in. z Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia, Olsztyna, Bornego Sulinowa, Śremu, Jarocina i oczywiście nasi sąsiedzi z Niemiec. Niestety, spora grupa zawodników, nie otrzymała wiz.

czytaj więcej

Sport

Sobotnie granie

W sobotę 6 grudnia na Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Prezesa Terminalu Promowego w Świnoujściu. Zawody sportowe cieszyły oko kibiców, a co najważniejsze stanowiły atrakcję dla młodzieży w sobotnie popołudnie.

czytaj więcej

Sport

Młodzi pływacy z sukcesami w Zielonej Górze

W dniu 07.12.2014r. uczniowie naszego miasta Martyna Makuch (SP nr 4) i Cezary Bajorski (SP nr 6), wzięli udział w Okręgowych Zawodach Pływackich w Zielonej Górze. Zdobyli komplet medali. Rywalizowali w 2 konkurencjach: 50m stylem grzbietowym i 50m stylem motylkowym.

czytaj więcej

Wydarzenia

Logos supersiłaczem, LO jako drugie

W miniony piątek po raz drugi już wystartowały Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Wielokrotnym Boju Siłowym o tytuł Supersiłacza 2014. Organizatorem imprezy jest LO z Oddz. Int. im. Mieszka I, a w szczególności nauczyciel wychowania fizycznego, Monika Wawrzyniak, która przez ostatnie tygodnie zabiegała o sponsorów oraz uczestników mistrzostw. Sama od 18 roku życia trenowała trójbój siłowy oraz kulturystykę.

czytaj więcej

Sport

Berserkerzy w Interferiach

Klub Berserkers Team Świnoujście zmienił swoją siedzibę. Zawodnicy opuścili sale przy ul. Matejki i ćwiczą w hotelu INTERFERIE Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej. - Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na treningi - mówią świnoujscy berserkerzy.

czytaj więcej

Sport

Halówka na Warszowie

W sobotę na Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego Nr 3 w Świnoujściu „Prawobrzeże” Świnoujście organizuje I Halowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Prezesa Terminala Promowego w Świnoujściu.

czytaj więcej

Sport

Siatkarski piątek i sobota

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki na mecze które w najbliższy weekedn będą odbywały się w hali GP 1 przy ul. Witosa 12.

czytaj więcej

Ragnarok - New Age

Najlepsi grapplerzy przyjadą do Świnoujścia

Na turnieju zobaczymy w akcji najlepszych grapplerów na świecie. Piąta edycja Ragnarok odbędzie się 13 grudnia w Świnoujściu. Na żywo będziemy mogli ją obejrzeć także w internecie w jakości HD. Zawody będzie komentował Łukasz Jurkowski, czyli popularny Juras, były zawodnik MMA.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 Następna Ostatnia