Czwartek, 20 czerwca 2019r.

Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Sport

Darmowe zajęcia z siatkówki

Znaczące sukcesy polskich siatkarzy sprawiają, że siatkówka jest jednym z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Chcielibyśmy aby również w naszym mieście ta dyscyplina była bardzo popularna, zwłaszcza wśród młodzieży.

czytaj więcej

Zobaczcie to na własne oczy

Impreza jakiej jeszcze nie było

Już za niecały tydzień (5 października) nasze miasto stanie się areną zmagań uczestników Pierwszego Świnoujskiego Biegu Uliczno - Crossowego „Dziesięć w Skali Beauforta”. To będą najważniejsze tegoroczne zawody biegowe w Świnoujściu i z pewnością nasza największa impreza tego typu w przyszłości.

czytaj więcej

Prawobrzeże

Na Warszowie znowu ćwiczą!

Po wakacyjnej przerwie w hali sportowej gimnazjum nr 3 przy ulicy Białoruskiej ponownie rozpoczęły się zajęcia z zumby. Ćwiczą panie i panowie w różnym wieku ze wszystkich dzielnic lewobrzeża. Zajęcia są darmowe. Odbywają się w każdą środę w godzinach 18.30 – 19.30. Do grupy może dołączyć każdy chętny.

czytaj więcej

Turniej orlików Polskie LNG CUP

Świnoujście na zakończenie

Największa piłkarska impreza w województwie zachodniopomorskim dla dzieci w wieku szkolnym rozkręca się na dobre! W turniejach piłkarskich, które łączą sport i edukację, wystąpi ponad pół tysiąca młodych piłkarzy. Przed nami ostatni już turniej orlików w ramach Polskie LNG CUP 2014. Tym razem zapraszamy do Świnoujścia, gdzie już w najbliższy czwartek 2 października br. rywalizować będą kolejne zespoły. Sponsorem głównym wydarzenia jest Polskie LNG.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Flota (prawie) jak Legia

Flota Świnoujście po dobrym spotkaniu pokonała Miedź Legnicę 3:0. Bramki dla Wyspiarzy zdobył Paweł Lisowski, Sebastian Olszar i Dawid Kort.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Podtrzymać ligową passę bez porażki

Wyspiarze od pięciu kolejek są zespołem niepokonanym. W najbliższą niedzielę będą chcieli udowodnić swoją dobrą dyspozycję w spotkaniu z Miedzią Legnica. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 15.00. 

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Odpadamy z Pucharu Polski

Ekstraklasowy GKS Bełchatów okazał się lepszy w spotkaniu Pucharu Polski. Po bramkach Nwaogu dla Wyspiarzy i Wrońskiego oraz Maka dla gości, to bełchatowianie grają dalej.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Nowe stroje od sponsora dla trampkarzy i orlików

Dzięki umowie podpisanej z MC Donald's Świnoujście MKS Flota otrzymała dresy, piłki treningowe i stroje meczowe dla grup młodzieżowych i dziecięcych. Cały sprzęt sportowy został wydany naszym najmłodszym trampkarzom i orlikom, aby wyglądali oni jednolicie i dobrze się prezentowali na meczach oficjalnych i treningach.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

W środę z Bełchatowem

Już w najbliższą środę kolejny swój mecz rozegra Flota Świnoujście. Tym razem w ramach Pucharu Polski do Świnoujścia przyjedzie beniaminek Ekstraklasy, GKS Bełchatów.

czytaj więcej

Pokazy berserkerów

Członkowie klubu Berserkers Team Świnoujście zaprezentowali w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I techniki walki w brazylijskim jiu jitsu. Uczniowie mogli zobaczyć na macie nie tylko dorosłych grapplerów, ale również swoich kolegów ze szkoły.

czytaj więcej

Dziesięć w Skali Beauforta

Pół tysiąca uczestników!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza impreza biegowa na wyspach: Pierwszy Świnoujski Bieg Uliczno - Crossowy Dziesięć w Skali Beauforta. Zawody odbędą się 5 października, ale jak donoszą organizatorzy lista startowa została właśnie zamknięta.

czytaj więcej

Region

Mistrzostwa PSKO w Kamieniu Pomorskim

Już w ten weekend, w dniach 19-21 września w Kamieniu Pomorskim odbędą się jedne z najważniejszych regat w Europie klasy Optimist - Puchar Crewsaver - Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO. W zawodach wystartuje ponad 430 młodych żeglarzy z całej Europy.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

W Łodzi z Widzewem

Już w najbliższą sobotę przy al. Piłsudskiego miejscowy Widzew Łódź podejmie Flotę Świnoujście. Wyspiarze w tym sezonie odnieśli tylko jedną porażkę na wyjeździe, a od czterech meczów są zespołem niepokonanym.

czytaj więcej

Real Combat Systems

Naucz się samoobrony z Berserkerami

Chcesz wiedzieć jak unieszkodliwić nożownika? Jak obronić się przed gwałcicielem? Co zrobić, gdy na ulicy zaatakuje cię kilku przeciwników? Berserkers Team Świnoujście ogłasza nabór do sekcji Real Combat Systems, systemu samoobrony i walki, w której dowiesz się jak poradzić sobie w sytuacji zagrożenia.

czytaj więcej

Sport

Turniej orlików Polskie LNG CUP

Największa piłkarska impreza w województwie zachodniopomorskim dla dzieci w wieku szkolnym nabiera rozpędu! Przed nami kolejny turniej orlików w ramach Polskie LNG CUP 2014. Tym razem zapraszamy do Sianowa, gdzie już w najbliższy czwartek 18 września br. rywalizować będą zespoły z kilku powiatów. Sponsorem głównym wydarzenia jest Polskie LNG.

czytaj więcej

Flota Świnoujście - Arka Gdynia 2-0 (0-0)

Flota płynie dalej. Arka tonie.

Po zaciętym i ciekawym spotkaniu Flota pokonała Arkę, a zespół z Gdyni pogrążyli jego byli piłkarze – Grzelak i Nwaogu. Przez pierwsze 45 minut na boisku sporo się działo, jednak na bramki publiczność w liczbie ok. 1 tysiąca (w tym ok. 130 kibiców Arki) musiała poczekać do drugiej połowy meczu.

czytaj więcej

50-lecie Żeglarstwa Szkolnego w Świnoujściu

Jubileuszowe zmagania wioślarzy

Dzisiaj, 13 września przy Wybrzeżu Władysława IV odbyły się Regaty Wioślarskie z okazji 50-lecia Żeglarstwa Szkolnego w Świnoujściu. Przy wiosłach zmierzyli się ze sobą uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I z reprezentantami Zespołu Szkół Morskich, ekipa McDonald’s z przedstawicielami Urzędu Miasta, młodzież z O!środka Działań Teatralnych z Przystanią Łunowo, a pracownicy ZWiKu z ULKSW Pomorze. Zawodnicy ścigali się na łodziach typu Polaris (szóstki ze sternikiem).

czytaj więcej

50-lecia Żeglarstwa Szkolnego w Świnoujściu

Regaty wioślarskie i pokazy

W najbliższą sobotę 13. września 2014r. na akwenie wodnym przy Wybrzeżu Władysława IV (odcinek od zachodniego cypla półwyspu Kosa do zachodniego cypla półwyspu Zieliny) rozegrane zostaną regaty wioślarskie. Zawodnicy będą ścigać się na łodziach typu Polaris (szóstki ze sternikiem).

czytaj więcej

Aktywny weekend

IV Rowerowy Rajd Na Orientację

W dniu 13 września 2014 Klub Sportowy Uznam Świnoujście zaprasza wszystkich chętnych i lubiących spędzać czas w plenerze i na rowerach na IV Rowerowy Rajd na Orientację, który rozgrywany jest na terenie polskiej części Wyspy Uznam.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 Następna Ostatnia