Poniedziałek, 9 grudnia 2019r.

Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

To ostatnia niedziela...

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe – Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na krótką trasę rowerową oraz zakończenie IV edycji „ŚwIR”. Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 31.08.2014 r. na trasie GARZ - DOOKOŁA LOTNISKA - J.KREBSEE-KORSWANDT - AHLBECK o długości 30,6 km

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Flota krok nad przepaścią

Nowe władze klubu z ul. Matejki walczą o utrzymanie Wyspiarzy na piłkarskiej mapie Polski. Nie mają łatwo. Ogromny dług, zajęte konta, wniosek o upadłość i brak sponsora. Ratunkiem może być założenie spółki akcyjnej. Jednym z potencjalnych udziałowców może być Jerzy Woźniak.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Komunikat Zarządu MKS Flota Świnoujście

W dniu 27.08.2014r. odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu MKS Flota Świnoujście, które trwało do późnych godzin wieczornych. Głównym punktem posiedzenia było omówienie aktualnej sytuacji organizacyjno – finansowej klubu. Sekretarz klubu przedstawił skutki złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości jak również dwa warianty wyjścia z sytuacji, o których mowa w poprzednim komunikacie Zarządu.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Odrobić straty

Piłkarze Floty Świnoujście w meczu 5. kolejki I ligi zagrają w środę w Ząbkach z Dolcanem. Początek meczu o godz. 16.30.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Mina po zarządzie

Czy były już Zarząd Floty Świnoujście wysadził swoich następców na minie? Wszystko na to wskazuje. Tuż przed piątkowym walnym zgromadzeniem członków stowarzyszenia, podjęto uchwałę o ogłoszeniu upadłości klubu. Zapomniano tylko o tym poinformować nowy Zarząd.

czytaj więcej

Michał Kubiak ogrywał się w Maratonie Świnoujście

Nasz człowiek na Mistrzostwach Świata

Wielkimi krokami zbliża się turniej finałowy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn (30 sierpnia – 21 września). Będzie on wyjątkowy dla polskich kibiców ponieważ po raz pierwszy MŚ rozgrywane są w naszym kraju. Selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Stephane Antiga ogłosił już skład polskiej drużyny na te zawody. Wśród powołanych zawodników, na pozycji przyjmującego, znalazł się Michał Kubiak. Powinniśmy go szczególnie dopingować – Michał swoje pierwsze kroki w siatkarskiej karierze stawiał w Maratonie Świnoujście, pod opieką trenerów Zdzisława Gogola i swojego ojca – Jarosława Kubiaka.

czytaj więcej

Maraton Pływacki VILMSCHWIMMEN 2014

Z wyspy na wyspę

W sobotę 23.08.2014r. instruktor ratownictwa wodnego RWR Michał Stefaniak zorganizował, dla dzieci i młodzieży, wyjazd na maraton pływacki odbywający się na wyspie Rugii. Główna część maratonu to dystans 2500 m czyli przepłynięcie z wyspy Vilm na wyspę Rugię. Druga część to tak zwany Kleinesvilmschwimmen tzn. pływanie dla dzieci od 6 do 14 roku życia.

czytaj więcej

Rowerowy piątek

Masa na niebiesko

Dzisiaj o godz. 19:00 przez ulice Świnoujścia przejedzie 180 najlepszych polskich i zagranicznych kolarzy długodystansowych, w tym 9 zawodników ze Świnoujścia. Będzie to start honorowy VIII Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk - Bieszczady Tour 2014. Prawdziwa rywalizacja rozpocznie się w sobotę, 23 sierpnia o godz. 8:00 zjazdem z rampy promu Bielik. Wydarzeniu towarzyszy Masa Krytyczna.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Przyjeżdża rywal z kłopotami

GKS Katowice będzie kolejnym przeciwnikiem piłkarzy Floty Świnoujście w I lidze. Spotkanie 4. kolejki rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.30 na stadionie miejskim przy ul. Matejki.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Uwaga kibice!

20-ego sierpnia o godzinie 19.00 przy ulicy Mazowieckiej 77B w Świnoujściu (świetlica ROD Kotwica) odbędzie się spotkanie członków stowarzyszenia MKS Flota w związku ze zbliżającym się nadzwyczajnym walnym zebraniem klubu.

czytaj więcej

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

Rowerowa wycieczka po wyspie Uznam

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe – Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na trasę rowerową skierowaną dla turystów przyjezdnych jak i mieszkańców Świnoujścia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 24.08.2014 r. na trasie STOLPE - WELZIN-DOOKOŁA JEZIORA USEDOM - KARNIN - MOST - MELLENTHIN o długości 81,7 km.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Wyspiarze ograli faworyta!

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Floty Świnoujście w meczu 3. kolejki I ligi. W Grudziądzu pokonali dziś jednego z kandydatów do awansu do ekstraklasy Olimpię, 2:0.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Wyspiarze zagrają z liderem ekstraklasy w Pucharze

Piłkarze Floty Świnoujście w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski pokonali wczoraj Wigry Suwałki 2:0 (2:0). W minionym tygodniu odbyło się losowanie par 1/16 finału - 24 września Flota podejmie pogromcę Legii Warszawa, GKS Bełchatów.

czytaj więcej

Lekkoatletyka

Kibicuj Renacie

Już dziś wieczorem świnoujścianka Renata Pliś powalczy o swój pierwszy medal Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. Nasza krajanka wystąpi w biegu na 1500 metrów. Impreza odbywa się w szwajcarskim Zurychu.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Brud vs. Wigry 2:0

Flota Świnoujście łatwo pokonała na własnym boisku Wigry Suwałki w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Po bramkach Daniela Bruda pewnie awansowała do 1/16 rozgrywek.

czytaj więcej

Prawobrzeże Świnoujście

Pracowity weekend juniorów

Nie tylko pierwsza drużyna Prawobrzeża przygotowuje się do nowego sezonu piłkarskiego. Również juniorskie zespoły ekipy z Warszowa intensywnie trenują przed kolejnymi starciami z rywalami.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Flota powalczy o rywala z ekstraklasy

Piłkarze Floty Świnoujście jutro znów zagrają przed własnymi kibicami. W meczu pierwszej rundy Pucharu Polski podejmą Wigry Suwałki. Spotkanie rozpocznie się w środę na stadionie miejskim przy ul. Matejki o godz. 18.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 Następna Ostatnia