Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

Strona główna / Sport / Juniorzy gromią sąsiadów

Piłka nożna

Juniorzy gromią sąsiadów

Juniorzy Morskiego Klubu Sportowego Flota grający w wojewódzkiej lidze, pokonali wczoraj w „sparingowych derbach” Świnoujścia juniorów Prawobrzeża (II klasa juniorów Szczecin grupa 1). Wynik tego spotkania 14 - 1 (6-0).

W zespole gospodarzy (była nim Flota) wystąpiło w grze 23 zawodników. Ozdobą meczu była bramka strzelona przez Kamila Dankiewicza. W 81 minucie Flota nie wykorzystała rzutu karnego, obronił go bramkarz Prawobrzeża.

Bramki dla Floty zdobyli: Oskar Zięty - 5, Kamil Dankiewicz,Adam Chromy, Patryk Harkot po 2, Bartłomiej Szewczyk, Kamil Trzeciak i Oskar Bratz po 1.

Flota grała w składzie. I połowa: Oskar Bochen, Dawid Damazyn, Mateusz Kulpa, Wojtek Janiszyn, Adam Chromy, Michał Wnuk, Oskar Zięty, Marcin Krzyżkowski, Kamil Trzeciak, Bartłomiej Szewczyk (35 Miłosz Grudziński), Dawid Walkowiak.

II połowa: Michał Bancerek, Oskar Bratz, (80 Marcin Krzyżkowski), Wojtek Janiszyn (60 Maciej Nasiadko), Miłosz Grudziński (60 Bartłomiej Szewczyk, 75 Oskar Zięty), Dawid Barański, Kamil Dankiewicz, Michał Wnuk (67 Mateusz Kulpa, 82 Arkadiusz Smuga), Patryk Harkot, Krzysztof Bątkowski, Mateusz Łapsza (80 Maciej Szumlicki), Adam Chromy (60 Mateusz Zaborowski).

Trener Tomasz Błotny, Kierownik Krzysztof Siemiński.
Sędziował Lech Nowak.

Na kolejne spotkania sparingowe, tj. sobotnie z Vinetą Wolin oraz niedzielne z Victorią Świebodzice dołączeni zostaną do kadry meczowej wyróżniający się juniorzy.

Autor: MKS Flota Świnoujście