Wtorek, 20 sierpnia 2019r.

Imieniny: Bernarda, Samuela, Sobiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Edukacja / Najlepsi z najlepszych - Prymus 2019

Edukacja

Najlepsi z najlepszych - Prymus 2019

Foto: BiK UM Świnoujście

Najlepsi uczniowie i abiturienci świnoujskich szkół otrzymali wczoraj nagrody Prezydenta Miasta Prymus 2019. Wszyscy nagrodzeni są najlepszymi absolwentami w poszczególnych rodzajachszkół, laureatami lub finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Nagrodzeni są również uczniowie którzy, uczestniczyli w wielu konkursach i zawodach sportowych rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej, uzyskując znaczące wyniki.

– Gratuluję wszystkim nagrodzonym, rodzicom i nauczycielom – mówił Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz. – Trzymam kciuki za waszą dalszą edukację, za waszą przyszłość. Pierwszy krok już za wami. Stawiając na naukę, edukację, obraliście dobry kierunek.

Razem z prezydentem nagrody wręczali Zastępca Prezydenta Miasta Paweł Sujka, Przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście Elżbieta Jabłońska oraz Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu RM Świnoujście Ryszard Leon Kowalski.

Najmłodszym nagrodzonym w tegorocznej edycji Prymusa jest Krzysztof Kruk - uczeń II klasy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP, który przejawia nieprzeciętne zdolności artystyczne. Jest Laureatem Konkursu "Kartka Wielkanocna" zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Na 600 nadesłanych prac ten zaszczytny tytuł uzyskało tylko 13 uczniów.

Łącznie w tym roku szkolnym uczniów wszystkich rodzajów szkół było 3781, w tym 598 absolwentów.

76 tegorocznych absolwentów i uczniów publicznych i niepublicznych szkół naszego miasta ukończyło szkołę spełniając kryteria do nagrody PRYMUS.

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego, którzy uzyskali na świadectwie ukończenia szkoły średnią ocen co najmniej 5,00 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania

1. Martyna Beczkowska - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, średnia 5,48 zachowanie wzorowe

2. Jakub Dunajko - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, średnia 5,44 zachowanie wzorowe

3. Wojciech Górski - Społeczne Liceum Ogólnokształcące STSG, średnia 5,44 zachowanie wzorowe

4. Karolina Ignaczak - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, średnia 5,38 zachowanie wzorowe

5. Kajetan Borys Górski - I Liceum Społeczne Fundacji „Logos”, średnia 5,29 zachowanie wzorowe

6. Krzysztof Mateusz Koczkodaj - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, średnia 5,29 zachowanie wzorowe

7. Sylwia Warowny - Społeczne Liceum Ogólnokształcące STSG, średnia 5,25 zachowanie wzorowe

8. Wiktoria Zofia Czarnecka - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, średnia 5,17 zachowanie wzorowe

9. Natalia Czuba - I Liceum Społeczne Fundacji „Logos” średnia 5,17 zachowanie wzorowe

10. Aleksandra Gawrońska - I Liceum Społeczne Fundacji „Logos”, średnia 5,17 zachowanie wzorowe

11. Oliwia Świętczak - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I,
średnia 5,17 zachowanie wzorowe

12. Oliwer Robert Błaszak - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, średnia 5,06 zachowanie wzorowe

13. Kamil Bońkowski - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
średnia 5,06 zachowanie wzorowe

14. Klaudia Małysko - Społeczne Liceum Ogólnokształcące STSG, średnia 5,0 zachowanie wzorowe

Absolwenci Technikum Zawodowego, którzy uzyskali na świadectwie ukończenia szkoły średnią ocen co najmniej 4,80 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania

1. Karolina Koźba - Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu, średnia 5,21 zachowanie wzorowe

2. Nikola Marcula - Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu, średnia 5,20 zachowanie wzorowe

3. Dorota Onaczewska - Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu, średnia 5,07 zachowanie wzorowe

4. Alicja Przybylska - Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu, średnia 5,03 zachowanie wzorowe

5. Agata Wilczewska - Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki, średnia 5,03 zachowanie wzorowe

6. Natalia Tałajkowska - Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu, średnia 5,0 zachowanie wzorowe

7. Anna Augustyn – Zespół Szkół w Świnoujściu Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie Technikum Zawodowe w Świnoujściu, średnia 4,90 zachowanie wzorowe

8. Kacper Strugała - Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu, średnia 4,90 zachowanie wzorowe

9. Natalia Jarosławska - Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu, średnia 4,87 zachowanie wzorowe

10. Sara Szczepaniak - Technikum Morskie w Zespole Szkół Morskich, średnia 4,87 zachowanie wzorowe

11. Julia Ordon - Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki, średnia 4,82 zachowanie wzorowe

Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia

1. Emilia Kubisiak - średnia ocen 5,16

2. Natalia Stefanowicz - średnia ocen 5,0

3. Stanisław Wenta - średnia ocen 5,0

Znaczące osiągnięcia uczniów świnoujskich szkół

1. Denis Janiak – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I 

2. Mariusz Majzner - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Laureaci, zdobywcy III miejsce w XIV edycji konkursu „Fizyczne Ścieżki” w kategorii pokaz zjawiska fizycznego, za pracę pt. Źródła prądu elektrycznego organizowany przez Narodowe Centrum Badan Jądrowych oraz Instytut Fizyki Polskiej Akademii nauk pod patronem MEN. Uczniowie ci otrzymają indeks do wybranych przez siebie uczelni wyższych, wymienionych w regulaminie konkursu.

3. Marta Błaż - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

4. Bartosz Pater - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

5. Urszula Stokowska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Wyróżnienie w XIV edycji konkursu"Fizyczne Ścieżki" w kategorii "pokaz zjawiska fizycznego" organizowany przez Narodowe Centrum Badan Jądrowych oraz Instytut Fizyki Polskiej Akademii nauk pod patronem MEN

Uczniowie wszystkich typów szkół, którzy reprezentując szkołę w roku szkolnym, uzyskali tytuł laureata w konkursach i olimpiadach organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej lub Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci

1. Piotr Masłowski - uczeń Szkoły Podstawowej Fundacji „Logos”
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

2. Krzysztof Kruk - uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Laureat Konkursu "Kartka Wielkanocna" zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie (600 prac - 13 laureatów)

3. Aleksandra Dendor - Gimnazjum Publiczne nr 3 w Szkole Podstawowej nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego
Laureat konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego” (360 prac - 24 laureatów)
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

4. Zuzanna Sawicz - Gimnazjum Publiczne nr 3 w Szkole Podstawowej nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego
Laureat konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego” (360 prac - 24 laureatów)
Zwycięzca Konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora oświaty „Projekt znaczka pocztowego PCK” (282 prac z 41 szkół - 10 zwycięzców)

5. Oliwia Zygmunt - Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka Laureat konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego” (360 prac - 24 laureatów)
Zwycięzca Konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Projekt znaczka pocztowego PCK” - rozstrzygnięcie w sierpniu (282 prac z 41 szkół - 10 zwycięzców)

Uczniowie wszystkich typów szkół, którzy reprezentując szkołę w roku szkolnym, uzyskali tytuł finalisty w konkursach i olimpiadach organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej lub Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Finaliści

1. Jaromir Gałda - Szkoła Podstawowa Fundacji „Logos”
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, Matematycznego, Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

2. Kacper Lisiak - Szkoła Podstawowa Fundacji „Logos
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

3. Martyna Sajko - Szkoła Podstawowa Fundacji „Logos”
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

4. Ksawery Patyjewicz - Społeczna Szkoła Podstawowa STSG
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

5. Katarzyna Przybył - Społeczna Szkoła Podstawowa STSG
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

6. Natalia Jaworska - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

7. Aleksandra Lech - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

8. Bartosz Manikowski - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

9. Matii Martellock - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

10. Kacper Sęczek - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu z WOS-u dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

11. Szymon Tański - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

12. Jakub Kowalewski - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

13. Marianna Jarocka - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

14. Roksana Jon - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

15. Karolina Kobińska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

16. Konrad Korzeniewski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

17. Julia Kozioł - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

18. Oskar Niewiadomski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

19. Rafał Puchała - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

20. Zofia Smaga - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

21. Hanna Stryczyńska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

22. Bruno Szewczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

23. Hanna Wasilewska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

24. Patrycja Zmysłowska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 

25. Joel Cackowski – Gimnazjum Publiczne nr 1 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

26. Mateusz Grabowski – Gimnazjum Publiczne nr 1 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Niemieckiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

27. Kacper Kryger - Gimnazjum Publiczne nr 1 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

28. Iwo Kowaluk - Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

29. Joshua Maćkowski - Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

30. Oskar Szmit - Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

31. Maciej Kozłowski - Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

32. Szymon Leśnikowski - Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

33. Alicja Skórka - Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Geograficznego, Chemicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

34. Apolonia Wielgolińska - Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Biologicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

35. Weronika Węglarz - Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu z WOS dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

36. Aleksandra Zabłocka - Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

W tym roku szkolnym 661 absolwentów, szkół podstawowych i gimnazjum przystąpiło do egzaminu zewnętrznego. 372 ośmioklasistów pisało ten egzamin po raz pierwszy 289 gimnazjalistów po raz ostatni.

Najwyższy wynik z testu na zakończenie ósmej klasy uzyskała Julia Kozioł ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP. Julia otrzymała 96,33%.

Najwyższy wynik z testu gimnazjalnego uzyskał Ivo Kowaluk ze Społecznego Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych. Ivo otrzymał 91,67%.

Te wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe gdyby nie opieka, wsparcie oraz wytężona praca dyrektorów, nauczycieli i wychowawców. Prezydent Miasta podziękował kadrze pedagogicznej za wychowanie, kształcenie i inspirowanie młodzieży do nauki, rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Panu Jarosławowi Lipińskiemu, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP oraz Pani Edycie Ścisłowskiej – Farkas, Marii Żółtowłos, Izabeli Moroch, Agnieszce Iwaniuk, Luizie Kasiarz, Agacie Rolewicz, Teresie Kobiś, Halinie Leszczak, Sebastianowi Błaż, Magdalenie Sowie, Małgorzacie Wojciechowskiej, Aleksandrze Gieraś- Fatyga, Katarzynie Charuście.

Pani Sylwi Szostak dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I wraz z Panią Natalią Gralak- Filowiat, Justyną Fronczek- Tomicką, Lillą Panfiluk, Tomaszem Filipiakiem, Lidią Gawrońską, Ewą Rucińską, Anną Oknińską- Kurzawa, Aleksandrą Szajer, Joanną Zdroik, Elżbietą Szymańską.

Pani Agnieszce Adamczyk dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kpt.ż.w. Mamerta Stankiewicza oraz Małgorzacie Kołaska, Małgorzacie Więckowskiej, Agnieszce Matuszek.

Pani Grażynie Michowskiej - Zawierucha dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sucharskiego oraz Pani Annie Cabańskiej, Magdalenie Szweda.

Pani Małgorzacie Gołębiowskiej dyrektorowi i prezesowi Fundacji Logos wraz z nauczycielami Jolantą Cygan, Ryszardem Szwałek, Karoliną Piotrowską, Agnieszką Elsner, Elżbietą Jankiewicz.

Panu Piotrowi Adamczykowi dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I wraz z Panią Ewą Pater, Violletą Piórską, Anną Więzowską, Beatą Czajkowską.

Pani Barbarze Sadza dyrektorowi Szkół Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej wraz z Panią Heleną Tomaszewską, Panią Sylwią Rybczyńską –Krzysztosiak, Katarzyną Wozniak, Aleksandrą Gieraś – Fatyga, Adrianą Ziółkowską.

Pani Gabrieli Kopackiej dyrektorowi Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki wraz z Panią Sylwią Suską, Iwoną Reginczak-Tyburską, Pani Marzenie Gańcza dyrektorowi Zespołu Szkół Morskich im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wraz z Panią Elżbietą Kowalczyk. Pani Marlenie Walkiewicz dyrektorowi Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z Panem Maciejem Wróblem, Pani Izabeli Zielińskiej dyrektorowi Zespółu Szkół w Świnoujściu Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie Technikum Zawodowe w Świnoujściu wraz z wychowawcą Panią Sabiną Stawiarską

Pani Grażynie Sołtyk dyrektorowi Państwowej Szkoły muzycznej I stopnia w Świnoujściu z nauczycielami Panią Elżbietą Naklicką, Lilią Dmochowską, Tomaszem Kacperskim.

Wyniki miejskiego współzawodnictwa sportowego podsumowującego rywalizację szkół w roku szkolnym 2018-2019 przedstawiały się następująco

W kategorii Szkoły Podstawowe

1 miejsce SP nr 6- 151 punktów
2 miejsce SP nr 4- 125 punktów
3 miejsce SP nr 1 – 113 punktów

W kategorii oddziały gimnazjalne

1 miejsce – GP nr 1- 162 punkty
2 miejsce – GP nr 2 – 129 punktów
3 miejsce – GP w SP4- 97 punktów

W kategorii Szkoły Ponadpodstawowe

1 miejsce CEZIT- 117,5 punktów
2 miejsce – LO Mieszka I – 116 punktów
3 miejsce – ZSM – 36,5 punktów

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus