Piątek, 27 listopada 2020r.

Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Miasto

Centrum Usług Mulnik. Do wydzierżawienia działki pod działalność

Miasto ogłosiło przetarg na dzierżawę ostatnich 12 działek pod działalność gospodarczą na terenie powstającego właśnie Centrum Usług Mulnik przy ulicy Portowej. Najmniejsza ma powierzchnię 546, a największa 4767 metrów kwadratowych. Cena wywoławcza czynszu dzierżawnego to 2 złote netto za metr kwadratowy.

czytaj więcej

Wydarzenia

Mistrzostwa w Katowicach. Podwójnie brązowa Aleksandra

Aleksandra Karpuk ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyoukushin zdobyła dwa brązowe medale na Mistrzostwach Polski Open w Kata i Kumite, które w miniony weekend odbyły się w Katowicach. Drugiemu zawodnikowi świnoujskiej akademii, Piotrowi Sujce zabrakło 0,2 pkt. do wejścia do rundy finałowej.

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota - Bałtyk Koszalin 0-3 (0-0)

Na początku atakowali przeciwnicy, ale do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Z czasem nasz zespół doszedł do głosu i zaczął tworzyć ciekawe akcje i strzelać zaskakująco z daleka. Poważne kłopoty Pogorzelcowi sprawił Adamski ostrym strzałem zza pola karnego i potem Prawucki z rzutu wolnego. 

czytaj więcej

Piłka nożna

Turniej o Puchar Prezesa KS Prawobrzeże

Dnia 11.11.2020 roku przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności niezbędnych w obecnej sytuacji epidemiologicznej, na boisku przy ul. Białoruskiej na Warszowie odbył się Turniej o Puchar Prezesa KS Prawobrzeże dla roczników 2011/2012 pod patronatem generalnym Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz - System S.A.

czytaj więcej

Edukacja

Prawie milion złotych na placówki edukacyjne!

Za pozyskane ze środków zewnętrznych pieniądze Miasto Świnoujście kupiło tablety dla uczniów do zdalnej nauki, platformę i sprzęt komputerowy do zdalnego, międzynarodowego nauczania polsko – niemieckiego oraz środki ochrony osobistej dla placówek: dezynfektory, ozonatory itp.

czytaj więcej

Miasto

Nowe tablice adresowe na świnoujskich budynkach

Pierwsze, nowe tablice adresowe pojawiły się na elewacji budynków przy ulicy Steyera. Docelowo, takie ujednolicone tablice z numerem, herbem miasta i nazwą ulicy mają zastąpić istniejącą numerację na świnoujskich budynkach. Miasto zachęca także właścicieli i zarządców nieruchomości do wymiany dotychczasowych oznaczeń na te według nowego wzoru. 

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota – Kotwica Kołobrzeg 0-1 (0-0)

Większą piłkarską dojrzałość wykazali goście i oni wywieźli ze Świnoujścia 3 punkty. Oczywiście, przy odrobinie szczęścia można było ten mecz nawet wygrać, a do remisu zabrakło niewiele. Pierwszy kwadrans to zdecydowana dominacja gości, potem przeważała Flota. 

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia