Środa, 22 marca 2023r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Miasto

Mamy dofinansowanie do budowy mieszkań komunalnych

Ponad 29,8 mln złotych Gmina Miasto Świnoujście otrzymała z Rządowego Programu Mieszkania Komunalne na budowę 64 nowych mieszkań przy ulicy Ludzi Morza oraz remont klatki B już istniejącego budynku przy ulicy Modrzejewskiej 20. Czek na pieniądze odebrała w Ministerstwie Rozwoju i Technologii I Zastępca Prezydenta Świnoujścia Barbara Michalska.

czytaj więcej

Wydarzenia

Mateusz najszybszy z juniorów na 285. parkrunie

Jak wiadomo w spotkaniach parkrun nie chodzi o szybkość, tylko o pokonanie własnych słabości, dbałość o swoje zdrowie oraz poprawa swojego własnego wyniku na 5 km trasie, to jednak jest nam miło złożyć gratulacje dla Filipa Bajzan za jego wynik 18:02.

czytaj więcej

Wydarzenia

Prawobrzeże zaprasza na turniej

25 marca 2023 roku, w sobotę, odbędzie się pierwszy turniej z cyklu o puchar KS Prawobrzeże 2023, którego sponsorem głównym jest OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień Kobiet na sportowo z „Wyspiarzem”

W niedzielę 11 marca 2023r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” już po raz X zorganizował bieg specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Celem imprezy była promocja sportu, upowszechnianie aktywności fizycznej – biegania wśród kobiet oraz uczczenie Dnia Kobiet na sportowo.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień Kobiet na parkrunie

Kilka dni po kalendarzowym Święcie Kobiet (przypadało niestety w środę, a nie w sobotę) spotkaliśmy się w parku by pobiegać, ale też uczcić to święto. Dobrze, że choć kobiety na co dzień zapracowane, zabiegane i często zatroskane o najbliższych, znajdują czas dla siebie.

czytaj więcej

Region

Niemiecka kurtaxe pozostaje bez zmian

8 marca w Świnoujściu odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli samorządu i Świnoujskiej Organizacji Turystycznej z niemiecką branżą turystyczną i samorządowcami z wyspy Uznam. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Biblioteka zaprasza na teatrzyk dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza dzieci na spotkanie teatralno - autorskie pt.: "Wiersze w kadrze", przygotowane przez aktorów Teatru Pleciuga w Szczecinie - Panią Mariolę Fajak Słomińską i Pana Janusza Słomińskiego. 

czytaj więcej

Miasto

Zaproszenie na warsztaty

Serdecznie zapraszamy na WARSZTATÓW OŻYWIENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO GMINY MIASTO ŚWINOUJŚCIE, które będą realizowane w terminie 28-29.03.2023 r. w godzinach 14.30-21.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Świnoujściu przy ulicy B.Chrobrego 22 (Piekarnia44)

czytaj więcej

Wydarzenia

Obóz zimowy z Fundacją PZU

Grupa 12 osób z Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje przebywała w dniach 17-25.02.2023 r. na zgrupowaniu sportowym w Szklarskiej Porębie.

czytaj więcej

Wydarzenia

283. parkrun

Czwarty dzień marca roku pańskiego 2023. Park Zdrojowy, wczesna godzina poranna – dla niektórych 9.00 skoro świt. Barwne postaci półświatka lekkoatletycznego powoli gromadzą się ni to przypadkiem w pobliżu boiska wielofunkcyjnego, tuż przy linii startu parkrunu.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia