Wtorek, 15 czerwca 2021r.

Imieniny: Wita, Jolanty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Wydarzenia

Wściekłe Pięści Węża z Pucharem

W dniach 12-13.06.2021 r., na hali Uznam Arena odbył się turniej koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu. Były to zawody inaugurujące zmagania z pomarańczową piłką na nowym obiekcie jak i po rocznej przerwie w rywalizacji spowodowanej sytuacją pandemiczną w naszym kraju.

czytaj więcej

Wydarzenia

III Mały Memoriał im. Ireny Szewińskiej z udziałem lekkoatletów z sekcji LA OSiR „WYSPIARZ”

Zawody poświęcone pamięci najlepszej polskiej zawodniczki odbyły się po raz trzeci na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach w dniu 12 czerwca 2021 r. Znakomita lekkoatletka Irena Szewińska była siedmiokrotną medalistką igrzysk olimpijskich oraz dziesięciokrotną medalistką Mistrzostw Europy. Należała do najbardziej utytułowanych polskich sportowców i najwybitniejszych lekkoatletów w historii.

czytaj więcej

Wydarzenia

194. parkrun

Na ten dzień czekaliśmy 462 dni, co stanowi 1 rok, 3 miesiące i 5 dni … Po tak długim czasie spowodowanej pandemią w sobotni poranek w Świnoujściu w Parku Zdrojowym odbyła się pierwsza w tym roku a 194. w sumie edycja spotkania parkrun. 

czytaj więcej

Miasto

Uwaga. Pchle Targi będą teraz w niedzielę

Ruszają Pchle Targi na terenie Targowiska Miejskiego przy ulicy Kołłątaja. Jest jednak zmiana. W tym roku odbywać się będą bowiem w niedziele, a nie jak dotąd w soboty. Pierwszy już w najbliższą 13 czerwca w godzinach od 9.00 do 14.00.

czytaj więcej

Miasto

Masz Azbest? Zobacz, jak możesz go usunąć za darmo

Prezydent Miasta Świnoujście informuje, że Miasto Świnoujście zamierza już po raz ósmy skorzystać z dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na realizację w 2021 r. zadania związanego z usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

czytaj więcej

Miasto

Warszów. Skuwają tynki na budynku przedszkola

Przy ulicy Sosnowej trwa termomodernizacja Przedszkola Miejskiego nr 9 „Fantazja”. Wykonawca zaczął prace od skuwania odparzonych (luźnych) tynków. Potem będzie kładł tynk wyrównawczy. Termomodernizacja to nie jedyna inwestycja w tym przedszkolu. 

czytaj więcej

Wydarzenia

NMF: MARATON OBECNOŚCI już 11 czerwca w sieci kin Cinema 3D!

Gotowi na nieco strachu w sam raz przed wakacjami? Chociaż "nieco" to mało powiedziane - seria "Obecność" jest potwornie przerażająca! Tylko widzowie ze stalowymi nerwami przetrwają bez szwanku MARATON "OBECNOŚCI" w Cinema3D. Już 11 czerwca zapraszamy wszystkich maniaków horrorów na noc strachu wraz z najsłynniejszą serią filmów grozy ostatnich lat.

czytaj więcej

Wydarzenia

Piłkarski czwartek na Prawobrzeżu

W czwartek, 3 czerwca br., Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem kolejnego już turnieju o Puchar Prezesa Prawobrzeże Świnoujście pod generalnym patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. W turnieju wzięło udział 6 drużyn: AP Winkids, AP RCR Międzyzdroje, FASE Szczecin, KS Prawobrzeże Świnoujście, OKS Prawobrzeże Szczecin oraz Salos Szczecin. 

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia