Piątek, 21 września 2018r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Piłka nożna

Niedzielne mecze AP Baltica Świnoujście

W najbliższy weekend, piłkarze AP Baltica rozegrają kolejne zacięte mecze i turnieje ligowe w rozgrywkach ZZPN. W niedzielę (23.09), o godz. 16.00 na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR przy ul. Matejki 22, odbędą się derby Świnoujścia, w ramach Terenowej Ligii Młodzika D1 (2006.) Obecny lider tabeli Akademia Piłkarska Baltica podejmie Flotę Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Park Chopina muzyczny i kolorowy

22 września, w sobotę, ostatniego dnia lata, Stowarzyszenie Grupa Morska - Cała Naprzód wraz z Urzędem Miasta Świnoujście zaprezentują fortepian-kwietnik - owoc dwóch lat starań kilkorga grupowiczów oraz kilku bardzo życzliwych ludzi z Grupą Morską nie związanych, panów: Marka Gabrysia, Andrzeja Gawlika, Edwarda Multana, Artura Puchały i Sławomira Putreszy.

czytaj więcej

Rozmaitości

W kolejnych 50 sklepach i punktach usługowych Świnoujścia można robić zakupy bez gotówki!

W ciągu ostatnich 6 miesięcy w Świnoujściu zainstalowano 50 nowych terminali w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. W całej Polsce w ramach Programu do przedsiębiorców trafiło już ponad 65,5 tys. terminali. Przedsiębiorcy, którzy przystąpili do Programu Polska Bezgotówkowa reprezentują ponad 350 rodzajów działalności - przede wszystkim sektor usługowo-handlowy.

czytaj więcej

Miasto

Już jutro. Wszystko o ruchu w mieście po otwarciu tunelu

Jaki wpływ będzie miał tunel na ruch w mieście? Odpowiedzi na to podstawowe oraz wiele innych pytań związanych z organizacją ruchu w Świnoujściu po otwarciu tunelu już jutro na spotkaniu w sali teatralnej Miejskiego domu Kultury przy ulicy Matejki 11. Początek o godzinie 17.00. Zapraszamy.

czytaj więcej

Wydarzenia

EXTREME CUP Świnoujście vol. IV

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza na EXTREME CUP Świnoujście vol. IV, która odbędzie się w niedzielę 23 września na Skeateparku OSiR, ul. Matejki 17a od godz. 10.00.

czytaj więcej

Wybory samorządowe 2018

Znamy kandydatów do Rady Miasta

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już listy osób ubiegających się o funkcję członka Rady Miasta. W Świnoujściu w trzech okręgach wyborczych wystartuje łącznie 108 kandydatów walczących o 21 mandatów. 

czytaj więcej

Piłka nożna

Sobotnie rozgrywki AP Baltica

W sobotę (15.09), Młodzicy D1 (2006) AP Baltica, rozegrali w Trzebiatowie mecz ligowy z tamtejszą Regą Trzebiatów w ramach rundy jesiennej Terenowej Ligii Młodzików ZZPN. Młodzi piłkarze AP Baltica, nie dali żadnych szans rywalowi. Przez cały mecz nasza drużyna zdecydowanie dominowała, stwarzając mnóstwo sytuacji bramkowych. To jednostronne spotkanie zakończyło się zwycięstwem AP Baltica 13:0.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia