Czwartek, 4 czerwca 2020r.

Imieniny: Kwiryny, Franciszka

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Edukacja / Kolejne spotkanie przedszkolaków w ramach projektu „Trzy przedszkola - Dwa języki - Jedna droga”

Edukacja

Kolejne spotkanie przedszkolaków w ramach projektu „Trzy przedszkola - Dwa języki - Jedna droga”

Foto: Organizator

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi „Tęcza”, Przedszkoli „Ostseeknirpse” z Heringsdorfu i CJD „Kleine Weltentdecker” z Zinnowitz spotkały się, aby wspólnie ubrać świąteczną choinkę. 

Dzięki uprzejmości Dyrektora Miejskiego Domu Kultury, p. Andrzeja Pawełczyka, spotkanie odbyło się w przestrzeni publicznej, w Galerii MS44. W witrynie Galerii można podziwiać bombki, na których dzieci rysowały swoje wymarzone prezenty - w ten sposób wspólnie zaprezentowały ciekawą formę listu do Świętego Mikołaja. Wszystkie ozdoby choinkowe zostały przygotowane przez dzieci. Dzięki wsparciu instruktorek z MDK udało się również przygotować 8m łańcuch choinkowy!

W ramach atrakcji dzieci mogły również samodzielnie przygotować lizaki w „Wyspie słodyczy”! Otrzymały również symboliczne prezenty, które przekazała nam producent zabawek EPPE! Dziękujemy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników projektu zawsze udaje nam się zorganizować spotkania, które spędzamy w radosnej i przyjaznej atmosferze a dzieci wracają do domów z pięknymi wspomnieniami, pełne wrażeń i nowych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w realizacji

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych 
i wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Merry Christmas and Happy New Year!

Frohe Weihnachten und ein Gutes Neues Jahr!

Veselogo Vam Rirdva i Szczaslyvogo Novogo Roku!

Autor: PM Nr 11
comments powered by Disqus