Czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Foto / Niezwykły koncert na Wielki Jubileusz

250-lecie Świnoujścia

Niezwykły koncert na Wielki Jubileusz

Koncert niepowtarzalny, bo nie ma szansy byśmy przeżyli to raz jeszcze. Chyba, że za kolejne 250 lat znów spotkamy się pod parasolem świnoujskiego amfiteatru. Koncert, w którym zagrało wszystko, bo oprócz gwiazd na scenie, dopisała i pogoda, i wspaniała publiczność.

Świetny pomysł, reżyseria i znakomita realizacja. A przede wszystkim nasze wielkie gwiazdy, bo o większości wykonawców, którzy pojawili się na scenie można powiedzieć, że są gwiazdami, i że są nasze. To był wieczór, jaki wspominać będziemy przez kolejne 250 lat.

Wystąpili: Baltic Neopolis Orchestra, dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1, Tomasz Steciuk, Marina Nikoriuk, Paulina Łaba, Agnieszka Hekiert, Jerzy Jan Połoński z grupą młodych świnoujścian, Ludojad, Jerzy Porębski, Karolina Szczepanik i Adi Kowalski, Maciek Wino, Chwaty, Zespół Dziewczyny, Andrzej Smolik i Kev Fox oraz Dawid Podsiadło i Curly Heads.

Widowisko poprowadzili Joanna Bartel i Andrzej Poniedzielski.

Reżyserem spektaklu był Jerzy Jan Połoński, za stronę muzyczną odpowiadał Marek Pędziwiatr, a imponująca scenografia to zasługa Jarosław Koziara.

Autor: scie24
comments powered by Disqus