Sobota, 7 czerwca 2025r.

Imieniny: Roberta, Wiesława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Komunikacja / Zmiany w autobusach oraz czasowe utrudnienia

Komunikacja

Zmiany w autobusach oraz czasowe utrudnienia

Foto: KA Świnoujście

Dobiegają końca prace przy budowie trasy S3, w związku z czym oddawane są do użytku zarówno kolejne odcinki samej trasy jak i dróg dojazdowych. Od poniedziałku 9 czerwca przejezdny, ale tylko dla autobusów komunikacji autobusowej, będzie odcinek ulicy Sąsiedzkiej od Pomorskiej do trasy S3. Z tego powodu od poniedziałku autobusy linii 7, 77 i 7T będą korzystać z tego przejazdu, a co za tym idzie przystanek tymczasowy „Pomorska” będzie skasowany.

Przypominamy jednocześnie, że zgodnie z planowanymi zmianami w trasach Komunikacji Autobusowej sp. z o. o., od 1 lipca ulegną skasowaniu linie 7T i 77, a linia 7 pojedzie według zmodyfikowanej trasy, m.in. ul. Pomorską, gdzie uruchomione zostaną nowe przystanki (Pomorska / Sztormowa i Pomorska / Sucha). O szczegółach będziemy informować w najbliższym czasie.

W związku z pracami naprawczymi ZWIK na ul. Jana z Kolna w dn. 9-11 czerwca mogą powstać utrudnienia w przejezdności tą ulicą, w związku z czym możliwe jest doraźne wprowadzenie objazdu dla linii A i B ulicą Rogozińskiego. Nie zmieni się rozkład przystanków, a jedynie mogą wystąpić niewielkie opóźnienia.

Autor: KA Świnoujście
comments powered by Disqus