Sobota, 25 września 2021r.

Imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Komunikacja

Komunikacja

Komunikacja

Przeprawa promowa. Karsibór na Bielikach

Od dziś, 3 listopada do najbliższego czwartku, przeprawę promową „Warszów” - oprócz dwóch promów „Bielik”, w razie potrzeby obsługuje również prom „Karsibór”. Nie ma to wpływu na drugą przeprawę „Centrum”, na której nadal pływają dwa „Karsibory”.

czytaj więcej

Komunikacja

Przeprawa promowa. Przed wyjazdem z domu sprawdźcie kamery

W związku z obostrzeniami związanymi z rozprzestrzenianiem wirusa SARS-CoV-2, zarówno po stronie polskiej, jak i niemieckiej, na świnoujskich ulicach jest mniejszy ruch samochodowy. Ograniczenia mające przeciwdziałać rozwojowi pandemii koronawirusa objęły sanatoria, które zostały zamknięte po zakończeniu trwających obecnie turnusów. 

czytaj więcej

Komunikacja

Nowa linia autobusowa nr 8

Od 1 października Komunikacja Autobusowa sp. z o.o. rozpocznie regularne przewozy na nowej linii nr 8, na trasie Kapitanat Portu–Granica.

czytaj więcej

Komunikacja

Autobus z Karsiborza odjedzie szybciej

Od środy 8 kwietnia 2020 r. w celu dopasowania porannego kursu z Karsiboru przez Przytór/Łunowo do kursowania promów miejskich, Komunikacja Autobusowa przyspiesza o 10 minut kurs (z przystanku 1-go Maja Kościół) z godziny 6:05 na godzinę 5:55. 

czytaj więcej

Komunikacja

Przeprawa promowa. Karsibory pływają nie w każdą noc

Żegluga Świnoujska informuje, że od 1 października 2019r. promy typu „Karsibór”, obsługujące ogólnodostępną przeprawę promową „Centrum” w godzinach nocnych będą pływały we wtorki, czwartki i soboty. W pozostałe noce pojazdy do 30 ton będą przeprawiane przeprawą „Warszów”.

czytaj więcej

Komunikacja autobusowa

Świnoujście na rowery. Przed nami Tydzień Zrównoważonego Transportu

Świnoujście przystąpiło do ogólnoeuropejskiej akcji, która ma na celu promocję ekologicznych form mobilności, takich jak środki transportu publicznego, rowery, ruch pieszy oraz transport multimodalny, czyli łączenie różnych form transportu. Tydzień Zrównoważonego Transportu rusza u nas już w niedzielę pod hasłem "Przesiadaj się i jedź!"

czytaj więcej

Komunikacja

Promy „Karsibór” kursują całą dobę

Z uwagi na duże natężenie ruchu samochodów ciężarowych, dyrektor Żeglugi Świnoujskiej podjął decyzję, że do końca września ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” będzie czynna także w godzinach nocnych, czyli całą dobę.

czytaj więcej

Miasto

Zmiany w organizacji ruchu na czas przemarszu uczniów

2 września 2019 roku w godzinach od 11.30 do 11.50 nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane przemarszem uczniów spod kościoła pw. Chrystusa Króla przy placu Kościelnym i dalej przez Rondo Konstytucji 3 Maja i następnie ulicami Stanisława Staszica i ul. Batalionów Chłopskich na dziedziniec Szkoły Podstawowej nr 6. Na czas przemarszu wspomniane ulice będą chwilowo wyłączone przez funkcjonariuszy Policji. 

czytaj więcej

Komunikacja

Na przeprawie. Ruszył remont przystani

Rozpoczęły się planowe prace remontowe przystani nr 2 na przeprawie promowej „Warszów”. Promy będą kursowały zgodnie z rozkładem, a w razie wystąpienia długich kolejek wprowadzany będzie dodatkowy trzeci prom.

czytaj więcej

Komunikacja

Uwaga. Autobus nr 2 kilka minut później

Komunikacja autobusowa informuje, że od jutra (piątek 5. kwietnia 2019) tymczasowej zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusu linii nr 2. Autobus wyjeżdżający dotąd z przystanku przy Kapitanacie Portu o godzinie 7.40, teraz będzie wyjeżdżał o godzinie 7.45. Pozostałe godziny odjazdów pozostają bez zmian.

czytaj więcej

Komunikacja

Zmiany w kursowaniu promów typu „Karsibór”

Żegluga Świnoujska informuje, że podobnie jak w poprzednich latach, od dnia 09.11 na ogólnodostępnej przeprawie promowej „Centrum”, wprowadzony zostaje nowy rozkład kursowania jednostek. W godzinach nocnych, od północy do 4.30, jednostki kursować będą z poniedziałku na wtorek, ze środy na czwartek oraz z piątku na sobotę.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia