Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r.

Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Sting zagra w Scenie!

Sensacyjny koncert w Świnoujściu!

Sting zagra w Scenie!

Sting w maju wystąpi w Świnoujściu.

Foto: Jazz Club Scena

Już maju na scenie świnoujskiego Jazz Clubu Scena wystąpi legendarny Sting. Występ artysty ma związek z jego wyjątkową trasą koncertową - Sting Acoustic.

Najnowsza trasa koncertowa byłego lidera grupy The Police odbywa się nie na ogromnych stadionach ale w malutkich, kameralnych klubach. Jednym z miast w których wystąpi jest Berlin. Do Świnoujścia przyjedzie przy okazji tego koncertu.

- Wiedzieliśmy, że ekipa Stinga wyszukuje małych, klimatycznych lokali, z własną sceną i dobrą akustyką - mówi Darek Oleksyk z Jazz Clubu. - Zaryzykowaliśmy i wysłaliśmy do nich maila. Na odpowiedź trochę czekaliśmy ale opłaciło się. Sting zgodził się wystąpić na naszej Wyspie!

I tak oto legenda rocka pojawi się na jedynym koncercie w Polsce.

Sting naprawdę nazywa się Gordon Matthew Sumner. Zasłynął występami w The Police, które współtworzył wraz z Stewart'em Copeland'em i Andy'm Summers'em. Od 1986 roku kontynuuje karierę solową.

Jego muzyka to przebojowe kawałki, przeplatane nastrojowymi balladami. To właśnie te ostatnie pojawią się na świnoujskim koncercie. Sting wystąpi solo, grając jedynie na gitarze.

Niestety ilość biletów jest mocno ograniczona.

Koncert odbędzie się w Jazz Clubie Scena, 9 maja. Wstęp od 18:00

Autor: Jazz Club Scena
comments powered by Disqus