Środa, 18 maja 2022r.

Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Kultura

Co warto zobaczyć w maju w Cinema3D?

W maju widzowie będą mogli wybierać z bardzo bogatego repertuaru filmowego! Na wielkim ekranie pojawią się wyczekiwane premiery, między innymi: „Doktor Strange w multiwersum obłędu” oraz „Top Gun: Maverick”.

czytaj więcej

Kultura

Безкоштовні кінопокази з українським дубляжем у кінотеатрах Multikinо та Cinema3D

11 березня 2022 року в усіх кінотеатрах, що входять до мережі Multikino i Cinema3D, стартують кінопокази з українським дубляжем. Для біженців з України - безкоштовні кінопокази протягом тижня та у вихідні дні.

czytaj więcej

Kultura

Co warto zobaczyć w marcu w Cinema3D?

W styczniu i w lutym widzowie mogli wybierać z bardzo bogatego repertuaru filmowego! Tak samo będzie w marcu! Na wielkim ekranie będzie można zobaczyć między innymi: „Batmana”, nagrodzony Złotymi Lwami dramat „Inni ludzie” oraz animacje: „To nie wypanda” i  „Ups2. Bunt na Arce”.

czytaj więcej

Kultura

Polskie filmy na wielkim kinowym ekranie!

Polskie filmy opanowały kina sieci Cinema3D! Od 6 stycznia widzowie mogą oglądać na wielkim ekranie „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”, 21 stycznia premierę będzie miał „Gierek”, a 28 stycznia komedia „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. W lutym na wielki ekran trafi: „Miłośc, seks & pandemia” w reżyserii Patryka Vegi oraz  komedia romantyczna „Miłość jest blisko”. 

czytaj więcej

Kultura

Świąteczne premiery i pokazy przedpremierowe w Cinema3D!

Już 22 grudnia na wielkim ekranie będzie można oglądać „Matrix Zmartwychwstania”, a 25 grudnia premierę ma familijna animacja „W 80 dni dookoła świata”. Ponadto od 25 grudnia br. do 2 stycznia 2022r. w Cinema3D przedpremierowo będzie można zobaczyć animację „Sing 2”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Minimaraton Matrix już 22 grudnia w Cinema3D!

Zbliża się okazja, by świętować najbardziej oczekiwany filmowy powrót tego roku! Niepowtarzalna szansa, by zobaczyć na dużym ekranie przygody Neo i Trinity z kultowej serii sci-fi już 22 grudnia o 19:00 w Cinema3D w ramach Maratonu Matrix.

czytaj więcej

Kultura

Nowa książka Józefa Plucińskiego. Biblioteka zaprasza na spotkanie z autorem „Historii i historyjek znad Świny”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w dniu 14 grudnia (wtorek) o godz. 17:00 do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15 na spotkanie autorskie z udziałem świnoujskiego historyka i pisarza Józefa Plucińskiego oraz prezentację najnowszej książki Autora pt. „Historie i historyjki znad Świny”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Matrix Zmartwychwstania”!

3 grudnia br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na produkcję „Matrix Zmartwychwstania”. Już dziś kup bilet i zobacz długo wyczekiwaną czwartą odsłonę przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. Film wejdzie na ekrany 22 grudnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

czytaj więcej

Wydarzenia

Od 3 do 6 grudnia Filmowe Mikołajki w Cinema3D!

Od piątku 3 grudnia do poniedziałku 6 grudnia br. w kinach sieci Cinema3D odbędą się Filmowe Mikołajki! W ciągu czterech dni najmłodsi kinomani będą mogli wybierać wśród animacji i filmów familijnych, które są przepełnione emocjami i widowiskowymi scenami. 

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia