Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

W kinie

„Kultowe Kino” już w maju w Multikinie!

Już 6 maja sieć kin Multikino zaprasza na wyjątkowy cykl filmowy „Kultowe Kino”. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję zanurzyć się w świecie produkcji, które nie tylko zyskały lojalną rzeszę fanów, ale także trwale wpisały się w kanon kultury popularnej.

czytaj więcej

W kinie

Walentynki z filmem tylko w Multikinie!

Nadal nie masz planów na 14 lutego? A może wyjście do kina? To idealna okazja, by zabrać swoją drugą połówkę na seans filmowy i spędzić razem miło czas. Sieć kin Multikino ma bardzo szeroki repertuar, a dodatkowo wraz z Paybackiem przygotowali niespodziankę.

czytaj więcej

W kinie

Cztery filmy premierowo w Multikinie!

Od 12 stycznia we wszystkich kinach sieci Multikino można oglądać premierowo animację „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” oraz w wybranych lokalizacjach film „Pszczelarz”, „Piep*zyć Mickiewicza” i komedię „Fuks 2”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

czytaj więcej

W kinie

Listopad w kinie będzie bardzo różnorodny!

W listopadzie każdy z widzów znajdzie na wielkim ekranie Multikina film dla siebie! Zaczynając od premiery „Marvels”, przez komedię romantyczną „Uwierz w Mikołaja” i „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, a kończąc na „Napolenie” w reżyserii Ridleya Scotta. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

czytaj więcej

Wydarzenia

Spotkanie z Kopernikiem w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza dzieci na poetycko-teatralne spotkanie z Kopernikiem pt.: „Podróż dookoła Słońca”, w wykonaniu aktorów Teatru "La Lola" - Jolanty Mrotek–Grudzińskiej i Jarosława Gmitrzuka.

czytaj więcej

Wydarzenia

Spotkanie autorskie z Anną Partyką-Judge

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 4 października (środa) o  godz. 17:00 – na  spotkanie autorskie z Panią Anną Partyka-Judge oraz prezentację jej  dotychczasowych dokonań twórczych. 

czytaj więcej

Wydarzenia

KharkivMusicFest w Świnoujściu

W ramach Uznamskiego Festiwalu Muzyki, będącego symbolem międzynarodowej solidarności i dbałości o dziedzictwo kulturowe, zapraszamy w środę 27 września o godzinie 19.30 do Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu na wyjątkowe występy w ramach festiwalu KharkivMusicFest. Muzykami są: Sonia Protasova (skrzypce), Viktor Hlybochan (skrzypce) i Kateryna Suprun (altówka) oraz belgijski wiolonczelista Guy Danel.

czytaj więcej

Wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15) na spotkanie autorskie z udziałem: p. prof. Krzysztofa Zanussiego, p. Barbary Gruszki–Zych (dziennikarki, autorki książki „Życie rodzinne Zanussich”) oraz poety - p. Józefa  Edwarda Kołodzieja. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Malarstwo Tomka Bukowskiego w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa, której autorem jest Tomek Bukowski - malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, żeglarz i podróżnik.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia