Niedziela, 10 grudnia 2023r.

Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

W kinie

Listopad w kinie będzie bardzo różnorodny!

W listopadzie każdy z widzów znajdzie na wielkim ekranie Multikina film dla siebie! Zaczynając od premiery „Marvels”, przez komedię romantyczną „Uwierz w Mikołaja” i „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, a kończąc na „Napolenie” w reżyserii Ridleya Scotta. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

czytaj więcej

Wydarzenia

Spotkanie z Kopernikiem w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza dzieci na poetycko-teatralne spotkanie z Kopernikiem pt.: „Podróż dookoła Słońca”, w wykonaniu aktorów Teatru "La Lola" - Jolanty Mrotek–Grudzińskiej i Jarosława Gmitrzuka.

czytaj więcej

Wydarzenia

Spotkanie autorskie z Anną Partyką-Judge

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 4 października (środa) o  godz. 17:00 – na  spotkanie autorskie z Panią Anną Partyka-Judge oraz prezentację jej  dotychczasowych dokonań twórczych. 

czytaj więcej

Wydarzenia

KharkivMusicFest w Świnoujściu

W ramach Uznamskiego Festiwalu Muzyki, będącego symbolem międzynarodowej solidarności i dbałości o dziedzictwo kulturowe, zapraszamy w środę 27 września o godzinie 19.30 do Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu na wyjątkowe występy w ramach festiwalu KharkivMusicFest. Muzykami są: Sonia Protasova (skrzypce), Viktor Hlybochan (skrzypce) i Kateryna Suprun (altówka) oraz belgijski wiolonczelista Guy Danel.

czytaj więcej

Wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15) na spotkanie autorskie z udziałem: p. prof. Krzysztofa Zanussiego, p. Barbary Gruszki–Zych (dziennikarki, autorki książki „Życie rodzinne Zanussich”) oraz poety - p. Józefa  Edwarda Kołodzieja. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Malarstwo Tomka Bukowskiego w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa, której autorem jest Tomek Bukowski - malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, żeglarz i podróżnik.

czytaj więcej

W kinie

Filmowy sierpień w Multikinie!

Wakacyjne premiery podgrzewają kinowe ekrany do czerwoności! Wiele emocji i niezapomnianych wrażeń czeka również na widzów Multikina w sierpniu. W repertuarze znajdą między innymi: „Meg 2: Głębia”, „Porady na zdrady 2” , „Gran Turismo” oraz „Blue Beetle”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

czytaj więcej

Wydarzenia

Niezły Bajzel w Zinnowitz

28 lipca 2023 w Zinnowitz podczas koncertu Arno Zillmers Open Air będzie można posłuchać pochodzącego ze Świnoujścia Bajzla - artysty wykraczającego poza schematy muzyczne, człowieka orkiestrę, autora tekstów, kompozytora i wykonawcę swoich utworów. Więcej o jego twórczości na stronie: www.bajzel.eu.

czytaj więcej

W kinie

Dwa filmy Stanleya Kubricka w te wakacje we wszystkich kinach sieci Multikino!

W lipcowym i sierpniowym repertuarze kin sieci Multikino nie zabraknie seansów w ramach cyklu „OFFowe czwartki ze Storytel”. Co czwartek we wszystkich 45 kinach w Polsce widzowie będą mogli oglądać wybitne filmy, a wśród nich wyreżyserowane przez Stanleya Kubricka: „Mechaniczną pomarańczę” z 1971 roku i „2001: Odyseja kosmiczna" z 1968 roku.

czytaj więcej

W kinie

„Mission: Impossible”, „Oppenheimer”, „Barbie” i wiele innych filmów premierowo w lipcu w Multikinie!

Lipiec będzie miesiącem pełnym filmowych emocji! Na wielkich kinowych ekranach widzowie zobaczą między innymi takie hity jak: „Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One” z Tomem Cruisem, „Oppenheimera” w reżyserii Christophera Nolana oraz „Barbie”, którą tylko w Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo 19 lipca! Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia