Poniedziałek, 24 lutego 2020r.

Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Willa Irmgard

Uznam – przerwa na odpoczynek. W sobotę wernisaż wystawy fotograficznej

- Poświęć trochę czasu i wybierz się w podróż fotograficzną o wyspie Uznam. Zanurz się w świecie fotografii krajobrazowej. Możesz spodziewać się obrazów kolorowych i czarno-białych, które pokażą ci piękno tej wyspy - zaprasza Hans-Jürgen Heiland, artysta fotografik, którego prace zobaczymy od soboty w Willi Irmgard.

czytaj więcej

Wydarzenia

Zimowe ferie w Cinema3D!

Cinema3D zaprasza na filmowe ferie zimowe! Od 10 do 23 lutego 2020 r. na najmłodszych kinomanów czekają na wielkim ekranie wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie!

czytaj więcej

Wydarzenia

Walentynki w Cinema3D – spędź je na swój sposób!

Cinema3D już dziś zaprasza do spędzenia najbardziej romantycznego wieczoru w roku przed wielkim ekranem. Na widzów czeka jedyna w swoim rodzaju atmosfera, wciągająca akcja i mnóstwo wrażeń, którymi po projekcji można podzielić się z ukochaną osobą! Już dziś zaplanuj ten wyjątkowy dzień! 

czytaj więcej

Wydarzenia

Walentynkowe Spotkanie z Arturem Chamskim

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 11 lutego (wtorek) godz. 18:00 – na Walentynkowe Spotkanie z Arturem Chamskim (aktorem teatru Studio Buffo). Spotkanie poprowadzi dziennikarz TVP – Marcin Michrowski („Pytanie na śniadanie”, „Alchemia zdrowia i urody”).

czytaj więcej

Wydarzenia

„Dzień Kota” w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wyjątkowej wystawy zdjęć pt.: „DZIEŃ KOTA”. Pomysł wystawy zaproponowali miłośnicy kotów, natomiast jej inspiracją stały się amatorskie fotografie, wykonane przez posiadaczy domowych pupili.

czytaj więcej

Wydarzenia

„Siłaczka” w Bibliotece. Spotkanie z reżyserem Michałem Juszczakiewiczem

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w środę, 22 stycznia o godz. 11:00  na kolejne spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem oraz jego najnowszym filmem pt. „Siłaczka”. To 27-minutowy dokument poświęcony wyjątkowej osobie - Justynie Kozdryk, Mistrzyni Świata i Europy osób pełnosprawnych oraz Srebrnej Medalistce Paraolimpijskiej - w konkurencji podnoszenia ciężarów na ławce. 

czytaj więcej

Wydarzenia

„Biblioteka Dzieciom” w ramach WOŚP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane - w piątek, 10 stycznia o godz. 11:00 - na spotkanie artystyczne pt.: "Biblioteka Dzieciom" ( w ramach XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

czytaj więcej

Kultura

Już 15 grudnia Święto Kina w Cinema3D!

W tym roku Święta przychodzą szybciej… bo już 15 grudnia! Tego dnia bowiem swoje coroczne obchody zaplanowały kina w całej Polsce! W sieci Cinema3D bilety na wszystkie niedzielne seanse będzie można kupić za zaledwie 12 zł! To doskonała okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką! Ponadto sieć Cinema3D przygotowała dla fanów „Gwiezdnych wojen” wyjątkową niespodziankę – w niedzielę przed każdym seansem filmowym dla dorosłych będzie emitowany ekskluzywny materiał pokazujący kulisy pracy nad poszczególnymi częściami sagi.

czytaj więcej

Kultura

Grudzień w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na trzy grudniowe wydarzenia.

czytaj więcej

Wydarzenia

„Teatr przy stoliku” w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w poniedziałek, 18 listopada o godz. 17:00 na spotkanie z „Teatrem przy stoliku”. Jest to unikalna forma teatralna prezentowana przez grupę aktorów w bibliotekach całego kraju. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Biblioteka zaprasza dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci na teatralny program artystyczny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich.

czytaj więcej

Miejski Dom Kultury

„Wyspa Splotu” charytatywnie

Wyspa Splotu wychodzi z kolejną propozycja charytatywnego dziergania. Tym razem swoją twórczą pracą a zarazem pasją możemy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wspólnie pragniemy wydziergać koc z wielkim sercem. Koc będzie można zalicytować na WOŚPowej aukcji. Zachęcamy do przyłączenia się do szlachetnej akcji i wydziergania chociaż jednego modułu.

czytaj więcej

Wydarzenia

„Jesienne spotkanie z Rumcajsem” w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. 

czytaj więcej

Wydarzenia

25 lat Uznamskiego Festiwalu Muzyki w Świnoujściu

Wraz z wybitną polską śpiewaczką Dagmarą Barną oraz z jednym z najbardziej dynamicznych zespołów barokowych na świecie il pomo d’oro, Uznamski Festiwal Muzyczny świętuje 25 lat swojego istnienia w polskiej części wyspy Uznam. Podczas koncertów w Niemczech i Polsce będzie można usłyszeć między innymi gwiazdę Broadwayu Ute Lemper, najlepszy baryton Matthiasa Goernea, chór kameralny RIAS oraz NDR Elbphilharmonie Orchester. Każdego roku festiwal wraz 40 koncertami odwiedza około 14 000 wyspiarzy i gości.

czytaj więcej

Wydarzenia

Narodowe Czytanie w Świnoujściu

W sobotę, 7 września, w całej Polsce odbędzie się Narodowe Czytanie. W Świnoujściu podczas tegorocznej edycji projektu będzie niepowtarzalna okazja, aby wybrane fragmenty Nowel polskich wspólnie przeczytać na pokładzie okrętu.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia