Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r.

Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Bass is Fundamental

Kolejna mocna dawka muzyki w Scenie

Bass is Fundamental

Foto: Jazz Club Scena

W sobotę (12.04) w Jazz Clubie Scena impreza z muzyką Liquid / Jungle / Reggae / Bass. Zagrają OlaH - PhD Sound i Nullptr - Phd Sound ze Szczecina.

olaH - zawodowo spełnia się jako twórca niespotykanych farb i barw, dzięki czemu weekendowo może pozwalać sobie na imprezy z głębokim basem w tle. Muzyczna pasjonatka, szukająca wrażeń bardziej w starociach, niż w nowościach reggae. Fanka soundsystemowych brytyjskich, basowych brzmień, reggae-jungli oraz wykręconych d'n'b! Współzałożycielka Kermit Sound oraz szczecińskiego PhD Sound, regularnie publikuje eklektyczne, jedyne w swoim rodzaju mixtape'y – zawsze 100% winyl!

www.facebook.com/olahselecta
soundcloud.com/olahselecta

nullptr - Selektor udzielający się w kolektywach PhD Sound i RaveRiver. Od lat zafascynowany muzyką z Jamajki oraz jej klubowymi interpretacjami ze szczególnym uwzględnieniem raggajungle. W swojej selekcji nie boi się wymieszać wielu gatunków, od korzeni pod dyskotekę, od medytacyjnych dubów po junglowe bangery lecz wspólny mianownik zostaje taki sam - obowiązkowa czarna płyta i duża porcja jamajskiej energii.

Wydarzenie na facebook'u: www.facebook.com/events/236931986430400/

Start: 22:00
Wstęp: do 22:30 - free 
Po 22:30 - 5 zł

Autor: Jazz Club Scena
comments powered by Disqus