Sobota, 21 kwietnia 2018r.

Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Filmowe Lato z Orange i Multikinem w Świnoujściu

Wydarzenia

Filmowe Lato z Orange i Multikinem w Świnoujściu

Foto: Organizator

Bezpłatne kino plenerowe stanie w 34 miejscowościach na terenie całej Polski. Świnoujście również jest na trasie Filmowego Lata z Orange. Pierwszy pokaz już w niedzielę, 16 lipca.

Rozrywka z Orange i Multikinem dotrze nad Bałtyk i w Karkonosze, na Mazury i Kaszuby, na Zamojszczyznę i na Podkarpacie. W najpiękniejszych zakątkach Polski niemal nieprzerwanie przez trzy miesiące trwać będzie prawdziwa kinowa przygoda. Świnoujście i Cisna, Karpacz i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska – to niektóre lokalizacje, do których zawita Filmowe Lato z Orange i Multikinem. W ciągu 84 dni odbędą się tam pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów, tytułów wprawiających w doskonały nastrój.Już teraz zapraszamy kinomanów na bezpłatne pokazy w miastach, miasteczkach i popularnych kurortach wakacyjnych. Rozpoczynające się po zmierzchu projekcje kina plenerowego zostaną zaprezentowane w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, którą gwarantuje Multikino, operator jednej z największych sieci multipleksów w Polsce.

W Świnoujściu odbędą się aż 4 pokazy:

  • 16 lipca, niedziela, Port Jachtowy - Basen Północny (ul. Wybrzeże Wladyslawa IV/ul. Rogozińskiego): „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
  • 17 lipca, poniedziałek, Basen Północny (ul. Wybrzeże Wladyslawa IV / ul. Rogozińskiego): „Nietykalni”
  • 3 sierpnia, czwartek, Plaża przy Baltic Park Molo: „Miś”
  • 4 sierpnia, piątek, Plaża przy Baltic Park Molo: „Podróż na sto stóp”.

Filmowe Lato z Orange to też inne atrakcje – darmowy popcorn od OLX, wafelki Familijne2Go od Jutrzenki czy gadżety z wchodzącego niebawem na ekrany filmu „Valerian”. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Sponsorzy Filmowego Lata z Orange i Multikinem:
Volvo
Royal Canin
OLX
Familijne 2GO
Winiary

Partnerzy Strategiczni w Świnoujściu: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu, Zdrojowa Invest, prowadząca Diune Hotel***** & Resort, Marine Hotel***** & Ultra Marine, Sand Hotel ****, Jantar Hotel*** & SPA w Kołobrzegu oraz Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu.

Patronat medialny: Naszemiasto.pl, Radio Eska, Filmbox

Filmowe Lato z Orange i Multikinem trwa od 14 czerwca do 17 września.

Szczegóły: www.filmowelatozorange.pl

Autor: Organizator
comments powered by Disqus