Czwartek, 19 lipca 2018r.

Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Marcina

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Kabaret Skeczów Męczących na fali!

Wydarzenia

Kabaret Skeczów Męczących na fali!

Foto: Organizator

Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących!

Kabaret Skeczów Męczących w letnim programie "Na fali 2017"!
24 lipca, 20:00 Amfiteatr Świnoujście

Są na fali! Z rozwianym włosem, szerokim uśmiechem i opalonymi ciałami czekają na Was w nadmorskich amfiteatrach! Czterej niezwykli artyści kabaretowi, którzy w pocie czoła pracują na Wasz uśmiech i zadowolenie. Kabaret Skeczów Męczących w zupełnie nowym programie, w towarzystwie najbardziej znanych hitów pokaże to, co w kabarecie najlepsze i sprawi, że Twój urlop będzie niezapominany.

Na wakacjach dobrze odciąć się od wiadomości i polityki, jeśli jednak chcecie otrzymać solidną dawkę aktualności podaną z inteligentnym przymrużeniem oka show KSM to atrakcja, której nie możecie przegapić. Nieskrępowane żarty i bezpruderyjna satyra na bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

Premierowe skecze zawitają do Świnoujścia już 24 lipca, a Kabaret Skeczów Męczących udowodni, że w tym sezonie to on jest największym krzykiem letniej mody, bo KSM jest na fali!

Informacje i bilety:
kulturairozrywka.pl/swinoujscie-kabaret-skeczow-meczacych-na-fali-2017/wydarzenie/37079

Kasa MDK
Kasa Amfiteatru
Kasa przy Muszli Koncertowej na Promenadzie

Autor: Organizator
comments powered by Disqus