Poniedziałek, 18 marca 2019r.

Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwaly

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Biblioteka zaprasza na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem

Wydarzenia

Biblioteka zaprasza na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem

Foto: Artur Andrzej CC 3.0

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na dwa niezwykłe spotkania z prawdziwym Przyjacielem Świnoujścia oraz naszej Biblioteki: Michałem Juszczakiewiczem – aktorem, reżyserem, producentem filmowym. Dwudniowe wydarzenie artystyczne, które opatrzyliśmy tytułem: „Michał Juszczakiewicz – twórca i odtwórca”, przybliży nam oblicze  jednego z najciekawszych polskich artystów, który ma odwagę realizować własną, niezależną drogę twórczą kierując się  pasją, wiedzą oraz prawdą i rzetelnością.

11 kwietnia (środa) o godz. 17:00 zobaczymy Michała Juszczakiewicza w rozmowie z red. Mariolą Żółtowską; Gościem honorowym spotkania będzie Mistrz Jerzy Porębski (nota bene przyjaciel Michała J.);

12 kwietnia (czwartek) o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie edukacyjne połączone z projekcją najnowszego filmu Michała Juszczakiewicza.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych wydarzeniach, które będą miały miejsce w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 15.

Wstęp wolny!

Autor: Miejska Biblioteka Publiczna
comments powered by Disqus