Środa, 12 sierpnia 2020r.

Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Uznam – przerwa na odpoczynek. W sobotę wernisaż wystawy fotograficznej

Willa Irmgard

Uznam – przerwa na odpoczynek. W sobotę wernisaż wystawy fotograficznej

Foto: Organizator

- Poświęć trochę czasu i wybierz się w podróż fotograficzną o wyspie Uznam. Zanurz się w świecie fotografii krajobrazowej. Możesz spodziewać się obrazów kolorowych i czarno-białych, które pokażą ci piękno tej wyspy - zaprasza Hans-Jürgen Heiland, artysta fotografik, którego prace zobaczymy od soboty w Willi Irmgard.

Hans-Jürgen Heiland zajął się fotografią w wielu 18 lat. Od roku 1999 mieszka z rodziną w Bansinie na wyspie Uznam. W 2002 roku rozpoczął przygodę z cyfrową fotografią czarno-białą. Jego prace obejmują całe spektrum technik fotografii, a motywy swoich zdjęć znalazł właśnie na tej wyspie. -Ta wyspa inspiruje mnie bez przerwy, a to powoduje, że fotografuje - uważa Heiland.

Podczas otwarcia wystawy w sobotę, 22 lutego o godzinie 19:30 w Willi Irmgard w Bansinie laudację wygłosi pani dr Karin Lehmann, a oprawę muzyczną przygotowały panie Marina i Irina Nikoriuk ze Świnoujścia.

Wystawa "Uznam – przerwa na odpoczynek" będzie czynna do 16 kwietnia 2020 roku, we wtorki oraz od czwartku do soboty w godzinach od 12.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy!

Autor: scie24
comments powered by Disqus