Wtorek, 15 czerwca 2021r.

Imieniny: Wita, Jolanty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Malarstwo i grafika w Galerii Art

Kultura

Malarstwo i grafika w Galerii Art

Foto: BiK UM Świnoujście

Miejski Dom Kultury zaprasza na pierwszy od czasu ogłoszenia pandemii wernisaż w Galerii Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1. W najbliższą sobotę, 18 lipca, o godz. 18.00, swoje prace zaprezentują Emilia Waszak oraz Piotr Banaszkiewicz. Wstęp wolny. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

Emilia Waszak

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydziału Sztuk Pięknych. Dyplom z grafiki warsztatowej litografii. Dwukrotna laureatka Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz trzykrotna Stypendystka Rektora. Zajmuje się malarstwem i grafiką. Czynnie bierze udział w wystawach i konkursach w kraju i zagranicą oraz w międzynarodowych sympozjach artystycznych.

Piotr Banaszkiewicz

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydziału Sztuk Pięknych. Dyplom z grafiki warsztatowej. Dwukrotny laureat Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz czterokrotny Stypendysta Rektora. Zajmuje się malarstwem i grafiką. Czynnie bierze udział w wystawach i konkursach w kraju i zagranicą oraz w międzynarodowych sympozjach artystycznych.

Przypominamy, że w związku ze stanem epidemii na terenie naszego kraju, ilość uczestników wydarzenia będzie ograniczona. Prosimy pamiętać o założeniu masek, dezynfekcji rąk i zachowaniu odstępów.

Autor: BiK UM Świnoujście
comments powered by Disqus