Wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Biblioteka - ważne projekty!

Kultura

Biblioteka - ważne projekty!

Foto: Miejska Biblioteka Publiczna

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych nowych, ciekawych ofert czytelniczych.

1. "Mała książka - wielki człowiek": to ogólnopolska akcja czytelnicza realizowana przez Instytut Książki we współpracy z bibliotekami publicznymi. Świnoujska Biblioteka uczestniczy w akcji od jej początków (od 2018r.). Udział w akcji osób zainteresowanych polega na tym, że każde dziecko w wieku przedszkolnym (roczniki 2014-2017), które odwiedzi naszą Bibliotekę wraz z rodzicem, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę "Pierwsze czytanki dla..." (zestaw utworów wybitnych polskich pisarzy i poetów dziecięcych - klasycznych i współczesnych) oraz Kartę Małego Czytelnika (pięknie zaprojektowaną kartę biblioteczną do zbierania naklejek). Także dla rodziców Wyprawka zawiera prezent: broszurę pt. "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki". Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej oferty.

2. Ponadto nasza Biblioteka od 1 października b.r. realizuje projekt "ACADEMICA", który z pewnością  zainteresuje osoby korzystające z cyfrowych publikacji naukowych. Zachęcam do wizyty w Bibliotece Głównej i do skorzystania z tej propozycji.

Autor: Miejska Biblioteka Publiczna
comments powered by Disqus