Czwartek, 13 maja 2021r.

Imieniny: Serwacego, Roberta, Glorii

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Ferie w sieci z MDK

Wydarzenia

Ferie w sieci z MDK

Foto: Organizator

Niestety, jak wszystko w ostatnim czasie, również ferie nie będą miały tradycyjnego, stacjonarnego przebiegu. Wszystkie zajęcia (z małymi wyjątkami) Miejski Dom Kultury przenosi do sieci.

Instruktorzy MDK przygotowali szereg poradników i poleceń. Będą warsztaty z grafiki, malowania, zajęć praktycznych. Będą zajęcia z kreatywnego czytania, audiobooki i zabiorą Was też do wirtualnego teatru.

Będą też konkursy. Jeszcze nie zdradzamy jakie ale na uczestników będą czekały atrakcyjne nagrody! Pierwsze dwa konkursy rozpoczną się już w poniedziałek 4 stycznia. Bądźcie czujni!

Wszystkie zajęcia i informacje publikowane będą na fanpage’u MDK Świnoujście (@swinoujsciemdk) oraz na stronie www.MDK.Swinoujście.pl Codziennie, o 10.00, 13.00 i 17.00 będą pojawiały się nowe wpisy. Całość będzie również dostępna na kanale youtube Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu.

Przez cały czas ferii w filii Warszów, odbywać się będą stacjonarne, indywidualne warsztaty muzyczne. Zapisy w Filii MDK Warszów, ul. Sosnowa 18 w godz. 12.00 - 18.00, pocztą elektroniczną:  HYPERLINK "mailto:mdkwarszow@o2.pl"mdkwarszow@o2.pl oraz telefonicznie: 91 321 52 02. Liczba miejsc ograniczona.

Na prawobrzeżu odbędzie się również gra terenowa "Skarby Wyspy". Szczegóły już w najbliższy poniedziałek, również  na stronie MDK Świnoujście.

Dbajcie o siebie i bliskich i do zobaczenia w sieci!

Autor: MDK Świnoujście
comments powered by Disqus