Czwartek, 29 lutego 2024r.

Imieniny: Lecha, Lutosława

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / „Psi Patrol Film”, „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” i „After. Ocal mnie” premierowo w Cinema3D!

Wydarzenia

„Psi Patrol Film”, „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” i „After. Ocal mnie” premierowo w Cinema3D!

Foto: Cinema 3D

Od 1 września w kinach sieci Cinema3D premierowo można zobaczyć melodramat „After. Ocal mnie”, a 3 września na wielkim ekranie pojawi się animacja „Psi Patrol Film” oraz film „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”.

W środę do kin wszedł melodramat „After. Ocal mnie. Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń? 

Ponadto od piątku w animacji „Psi Patrol Film”  Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki będą stawiały czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy  zakaz - zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły - wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.

Wśród wielu niesamowitych filmów, na które czekali widzowie, niewątpliwie znajduje się najnowsza produkcja studia Marvel - „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”. W filmie wychowanek szkoły dla wyjątkowych dzieci musi wziąć udział w turnieju, w którym zmierzą się najwięksi mistrzowie sztuk walki. Na zwycięzcę czeka dziesięć pierścieni.  

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl

Autor: Cinema 3D
comments powered by Disqus