Niedziela, 16 czerwca 2024r.

Imieniny: Aliny, Benona, Anety

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Gierek”!

Kultura

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Gierek”!

Foto: Cinema 3D

14 stycznia br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Gierek”. Już dziś kup bilet i zobacz na wielkim ekranie Michała Koterskiego oraz Małgorzatę Kożuchowską w rolach głównych. Film wejdzie na ekrany 21 stycznia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Już 21 stycznia widzowie będą mogli poznać historię człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.

„Gierek” jest najnowszym filmem Global Studio, producentów: „Procederu” i „Krime Story. Love Story”.

Sieć kin Cinema3D uruchomiła przedsprzedaż biletów na pokazy filmu w premierowy tydzień 21-27 stycznia br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl Seanse filmu „Gierek” są wyłączone z rezerwacji. 

Autor: Cinema 3D
comments powered by Disqus