Środa, 28 lutego 2024r.

Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Już dziś kupisz w Cinema3D bilety na „Jurassic World: Dominion"!

W kinie

Już dziś kupisz w Cinema3D bilety na „Jurassic World: Dominion"!

Foto: Cinema3D

30 maja Cinema3D rozpoczyna przedsprzedaż biletów na „Jurassic World: Dominin”! Film wejdzie na ekrany 10 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Steven Spielberg i Colin Trevorrow powracają jako producenci wykonawczy trzeciej odsłony serii „Jurassic World”, jednej z największych serii w historii kina.

„Jurassic World: Dominion” rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. „Jurassic World: Dominion” pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne. W rolach głównych w zapierającym dech w piersiach widowisku występują: Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara® - Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill.

Cinema3D uruchomiła przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 10-16 czerwca br.  Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.

Autor: Cinema3D
comments powered by Disqus