Czwartek, 18 sierpnia 2022r.

Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / „Jurassic World: Dominion” oraz “Jeżyk i przyjaciele” premierowo w Cinema3D!

W kinie

„Jurassic World: Dominion” oraz “Jeżyk i przyjaciele” premierowo w Cinema3D!

Foto: Cinema3D

10 czerwca br. w kinach sieci Cinema3D premierowo można będzie zobaczyć wyczekiwaną premierę „Jurassic World: Dominion” oraz animację „Jeżyk i przyjaciele”. Bilety są dostępne w kasie kin i na stronie www.

„Jurassic World: Dominion” rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. „Jurassic World: Dominion” pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne. W rolach głównych w zapierającym dech w piersiach widowisku występują: Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara® - Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill.

Druga propozycja - animacja „Jeżyk i przyjaciele” opowiada historię Mili i Mędrka - dzieciaków-zwierzaków, które są parą najlepszych przyjaciół i zamieszkują leśną polanę. Dzielna języczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl

Autor: Cinema3D
comments powered by Disqus