Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r.

Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / W „Muszli” zagra TPS ZDR

Wydarzenia

W „Muszli” zagra TPS ZDR

Foto: Organizator

W czwartek (4 sierpnia) w Restauracji „Muszla” w Świnoujściu zagra TPS ZDR. Polski raper ma na koncie wiele albumów i trzy złote płyty. Wydarzenie rozpocznie się o g. 19:00. Koncert zagrają TPS ZDR i TIW Team oraz goście. Na letnie koncerty TPS opracował specjalny set koncertowy.

Usłyszymy najbardziej znane i lubiane kawałki z dotychczasowych płyt solowych, klasyki ZDR oraz premierowe utwory z nowego albumu "Na żywo". Support zapewnią Gabrych, Tysiek i Uraz oraz w zespole TPS-a:  Dack,  Kwiatek, Julian WRO i Sakwa WRO. Podczas before i after party zagra Dj Dobra Morda. 

Na koncert zapraszają TIW MUSIC oraz Patent Event. Bilety można zamawiać on-line. Na adres kup.bilet123@gmail.com należy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem, datą i miejscem koncertu oraz ilością i rodzajem zamawianych biletów. Ilość wejściówek jest ograniczona! Istnieje także możliwość zakupu biletu VIP  w ramach którego m.in. otrzyma się plakat z autografami, będzie można spotkać się z artystami przed koncertem i weźmie się udział w losowaniu biletu VIP na kolejne hip-hopowe wydarzenie w Restauracji Muszla.''

Przesyłam w załączniku zdjęcie do artykułu informującego o koncercie. 

Link do wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/5292243897555322

Autor: Organizator
comments powered by Disqus