Poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Festiwal Chrześcijański "A co jutro?"

Wydarzenia

Festiwal Chrześcijański "A co jutro?"

Foto: Organizator

1 października br. w Sali Teatralnej MDK odbędzie się wyjątkowy, muzyczny wieczór w ramach Festiwalu Chrześcijańskiego "A co jutro?". Początek imprezy o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Wystąpią:

Kameralny amatorski chór Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Świnoujściu
Chór powstał prawie 6 lat temu. Repertuarem zespołu są pieśni chrześcijańskie z wykorzystaniem utworów polskich i ukraińskich. W okresie swojej działalności, chór był zapraszany między innymi do Warszawy, Torunia, Nowowolynska koło Lwowa. Chór śpiewa Bogu na chwałę - o tym co Chrystus uczynił na Golgocie dla każdego człowieka. Liczba uczestników w chórze jest zmienna.

Grupa Muzyczna Piekarnia44 (w składzie Ashiah, Łukasz, Kuba) dadzą posmakować czym są "Dobre (muzyczne) wieczory" w Piekarni44, które odbywają się regularnie i są otwarte dla miasta. Będzie to na pewno dawka pozytywnego przekazu (prosto z nieba) i dobrego dźwięku!

Sergiej Dracz
Chrześcijański bard. Rozmiłowany w utworach o treściach pokazujących stan człowieka bez Boga oraz treściach, w których radość i pokój płynie do człowieka tylko w relacji człowiek - Chrystus. Siergiej przyjechał do Polski w 1996 roku. Posiada obywatelstwo naszego kraju. Śpiewanie jest jego radością i tym chciałby się podzielić.

Autor: Organizator
comments powered by Disqus