Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie”

W kinie

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie”

Foto: Multikino

16 grudnia sieć kin Multikino rozpoczęła przedsprzedaż biletów na animację „Kot w butach. Ostatnie życzenie”! Zajmij najlepsze miejsce na sequelu nominowanej do Oscara® w 2011 roku animacji „Kot w Butach”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Kontynuacja Dreamworks Animation pod tytułem „Kot w butach. Ostatnie życzenia” została wyreżyserowana przez Joela Crawforda. W filmie Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Postać Kota w Butach po raz pierwszy pojawiła się w nominowanym do Oscara® Shreku 2 w 2004 roku i natychmiast stała się sensacją. Postać Kota kradła każdą scenę. Kot zagrał następnie w dwóch innych sequelach Shreka, po czym został zrealizowany pierwszy film tylko o nim -„Kot w butach” z 2011 roku.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na seanse przedpremierowe od 25 grudnia br. do 1 stycznia 2023 roku oraz na weekend premierowy 6-8 stycznia 2023 r. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację.

Autor: Multikino
comments powered by Disqus