Środa, 24 lipca 2024r.

Imieniny: Kingi, Krystyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Strażników Galaktyki: Volume 3”!

W kinie

Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Strażników Galaktyki: Volume 3”!

Foto: Multikino

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvel Studios  - „Strażników Galaktyki: Volume 3”. Produkcja wejdzie do kin 4 maja! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W „Strażnikach Galaktyki vol. 3” Marvel Studios ulubiona banda odmieńców będzie wyglądała trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy 4 maja od godziny 19.00 oraz na weekend premierowy 5 – 7 maja. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez multikino.pl/filmy/super-mario-bros-film oraz aplikację. 

Autor: Multikino
comments powered by Disqus