Środa, 24 lipca 2024r.

Imieniny: Kingi, Krystyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / „Piękna katastrofa” oraz „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” premierowo w Multikinie!

W kinie

„Piękna katastrofa” oraz „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” premierowo w Multikinie!

Foto: Multikino

28 kwietnia w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć romans „Piękna katastrofa” oraz familijną animację „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Piękna katastrofa " to ekranizacja pełnego humoru i namiętności bestsellera, który podbił serca milionów fanów na świecie. W filmie Travis jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby nie chce mieć do czynienia. Noce spędza walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu. Ale Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: Jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

Druga propozycja to familijna produkcja „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”. Historie przedstawiane w animacji odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują pełen ciepła i radości świat. Nie zabraknie wielu wyzwań, którym postaci stawiają czoło! Codzienne czynności, takie jak: mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z chorobą czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi, czasami niełatwymi emocjami.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Autor: Multikino
comments powered by Disqus