Czwartek, 22 lutego 2024r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / „24 godziny” w ramach „OFFowych czwartków ze Storytel” w Multikinie

W kinie

„24 godziny” w ramach „OFFowych czwartków ze Storytel” w Multikinie

Foto: Multikino

8 czerwca o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć „24 godziny” z Penélope Cruz. 

„24 godziny”, które na zawsze mogą zmienić życie trójki bohaterów. Przejmujący wyścig z czasem w obliczu kryzysu ekonomicznego w Hiszpanii. Siła przyjaźni i solidarności, które pozwalają przetrwać najtrudniejsze momenty w życiu. Na widzów czeka trzymający w napięciu dramat społeczny, w którym przeplatają się historie trójki bohaterów, opowiedziane w ciągu 24 godzin mogących na zawsze zmienić ich życie. Przejmująca opowieść o tym, jak kryzys ekonomiczny wpływa na relacje międzyludzkie.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnej projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Chłopca z niebios” (15.06), „Pamfir” (22.06) i „Mój sąsiad Adolf” (29.06).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

Autor: Multikino
comments powered by Disqus