Niedziela, 16 czerwca 2024r.

Imieniny: Aliny, Benona, Anety

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / „2001: Odyseja kosmiczna” podczas OFFowych czwartków ze Storytel w Multikinie

W kinie

„2001: Odyseja kosmiczna” podczas OFFowych czwartków ze Storytel w Multikinie

Foto: Multikino

31 sierpnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć kultowy film Stanley’a Kubricka „2001: Odyseja kosmiczna".

Stanley Kubrick był jednym z najwybitniejszych twórców w historii kina. Ten amerykański reżyser, scenarzysta, montażysta i producent filmowy urodził się 26 lipca 1928 roku w Nowym Jorku. W wieku 16 lat zaczął pracować jako fotograf dla magazynu “Look”. Nakręcił wiele obrazów, które na stałe weszły do klasyki, a w szkołach filmowych pokazywane są jako wzory do naśladowania. Arcydzieła Stanley’a Kubricka uchodzą za jedne z największych osiągnięć w dziejach X Muzy. Już 31 sierpnia na wielkim ekranie widzowie będą mogli podziwiać film science fiction „2001: Odyseja kosmiczna". Film dzieli się na trzy epizody, których akcja ma miejsce w różnych okresach historycznych i zakątkach wszechświata.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Cicha dziewczyna” (7.09), „Rodeo” (14.09), „Głowa do wycierania” (21.09) oraz „Saint Omer” (28.09).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

Autor: Multikino
comments powered by Disqus