Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura / „Kosmici w mojej szkole” w Multikinie!

W kinie

„Kosmici w mojej szkole” w Multikinie!

Foto: Multikino

22 września w kinach sieci Multikino premierę ma animacja „Kosmicie w mojej szkole”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Kosmici w mojej szkole” to doskonała propozycja na nadchodzący weekend. W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

Autor: Multikino
comments powered by Disqus