Środa, 25 czerwca 2025r.

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Sporo miejsc pracy, mniej bezrobotnych

VIII edycja Targów Pracy

Sporo miejsc pracy, mniej bezrobotnych

Foto: PUP Świnoujście

Ponad tysiąc miejsc pracy oferowali wystawcy podczas ubiegłorocznej edycji Targów Pracy. To więcej niż aktualna liczba osób bez pracy zarejestrowanych w świnoujskim PUP-ie. Nic dziwnego, że motto marcowych targów to "Złów Pracownika".

Już po raz ósmy Centrum Aktywizacji Zawodowej przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Świnoujściu organizuje miejsce spotkań pracodawców z potencjalnymi pracownikami. W tym roku Targi Pracy odbędą się 3 marca od godz. 12:00 w salach Miejskiego Domu Kultury. 

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział prawie 70 wystawców, w tym 20 pracodawców z Niemiec i 14 agencji zatrudnienia. Z roku na rok wzrasta zarówno liczba oferentów, jak i odwiedzających targi, które ściągają osoby poszukujące zatrudnienia z ościennych powiatów. 

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą zgłaszać się do 12 lutego 2016 roku.

Autor: scie24
comments powered by Disqus