Środa, 24 lipca 2024r.

Imieniny: Kingi, Krystyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Polska 10 lat w Unii Europejskiej

Konkurs plastyczny z nagrodami

Polska 10 lat w Unii Europejskiej

Foto: MDK

Miejski Dom Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych klas I-III oraz IV-VI do udziału w konkursie plastycznych z okazji rocznicy wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. 

Tematem konkursu jest przedstawienie korzyści jakie daje udział naszego kraju w Unii Europejskiej np: zmiany jakie zaszły w naszym mieście dzięki dotacjom unijnym – nowe ścieżki rowerowe, ulice, obiekty, boiska szkolne, korzyści jakie daje możliwość swobodnego podróżowania po krajach unijnych, wymiana kulturalna czy naukowa pomiędzy szkołami z różnych krajów Unii Europejskiej.

A oto szczegóły:

  1. Techniki: rysunek, malarstwo, collage.
  2. Format prac: A4 ( 21x30 cm.) i A3 ( 30x42 cm. )
  3. Prace nie wymagają oprawy w passe partout, prace nadesłane w formie elektronicznej, zrolowne i prace zbiorowe będą wykluczone z udziału w konkursie.
  4. Prace nagrodzone przechodzą na własność organizatora. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe i dyplomy dla 10 nagrodzonych prac ( po pięć prac z każdej kategorii ).
  5. Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w 10- tą rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej 1 maja 2014 r. na promenadzie w Świnoujściu
  6. Prace należy składać w terminie do dnia 25.04.2014 r. do godz. 12:00 na adres:

Miejski Dom Kultury
72-600 Świnoujście
sekretariat@mdk.swinoujscie.pl

www.mdk.swinoujscie.pl

Autor: MDK
comments powered by Disqus