Piątek, 21 września 2018r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Niedrogo z Kartą Mieszkańca i we właściwym terminie

Aquapark w Baltic Park Molo

Niedrogo z Kartą Mieszkańca i we właściwym terminie

Foto: Baltic Park Molo

Nieco ponad 100 zł zapłaci 4-osobowa rodzina za trzygodzinną wizytę w aquaparku w kompleksie Baltic Park Molo, o ile wykupi „Kartę Mieszkańca” i na basen przyjdzie w odpowiednim czasie.

Mieszkańcy Świnoujścia na skorzystanie z parku wodnego przy ul. Uzdrowiskowej uprawnieni są do 40-procentowej bonifikaty po nabyciu specjalnej karty rabatowej. Jej koszt to 80 zł za rok. Informacja o warunkach zakupu karty ustalana jest przed kadrę kierowniczą hotelu. – Już wkrótce będziemy opracowywali komunikat, który powie, w jaki sposób otrzymać tzw. Kartę Mieszkańca, która będzie upoważniała do tego, aby skorzystać z ulg chcąc wejść do aquaparku – informuje Robert Karelus, rzecznik prezydenta Świnoujścia. 

Najniższe ceny wstępu do aquaparku obowiązują od 4.09. do 31.12., od poniedziałku do czwartku oraz w piątki do godziny 16:00. Poza tymi terminami rodzina ze Świnoujścia zapłaci za 3-godzinną rozrywkę nie wiele więcej, bo prawie 120 zł. Karnet bez ograniczeń czasowych w sezonie i weekendy, po uwzględnieniu 40-procentowego rabat, wyniesie około 160 zł, podczas gdy rodzina spoza Świnoujścia zapłaci za usługę 268 zł. 

Karnet indywidualny na trzy godziny dla mieszkańca Świnoujścia wyniesie z rabatem 35,40 zł, a w sezonie i weekendy 40,80 zł. Goście na wyspie zapłacą za wstęp odpowiednio 59 zł i 68 zł.

Autor: scie24
comments powered by Disqus