Niedziela, 16 grudnia 2018r.

Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / 2,5 tys. bezpłatnych kart zniżkowych do aquaparku

Aquapark Baltic Park Molo

2,5 tys. bezpłatnych kart zniżkowych do aquaparku

Foto: scie24

2,5 tysiąca Kart Mieszkańca uprawniających do nabycia z rabatem biletów wstępu na aquaparku przy ul. Uzdrowiskowej będzie można odbierać od 8 stycznia. Preferencyjne warunki korzystania z nowego parku wodnego to efekt porozumienia Miasta z właścicielem kompleksu Zdrojową Invest.  

Karta Mieszkańca uprawnia do 40 proc. zniżki cztery osoby - dwie dorosłe i dwójkę dzieci do 16 roku życia. Najmłodsi do wysokości 1 metra mają wstęp darmowy. Karty udostępniane w ramach akcji obejmują też 30% rabat na wstęp do Kids Club i 10% na zabiegi wellness w BluSPAce w Radisson Blu Resort.

Liczba Kart Mieszkańca jest ograniczona, dlatego chętni do otrzymania karty proszeni są o wypełnienie formularza, który niebawem pojawi się na stronie internetowej Baltic Park Molo Aquapark (www.balticpark-aquapark.pl ). Z wypełnionym oświadczeniem oraz dowodem osobistym można zgłaszać się do recepcji aquaparku od 8 stycznia w godzinach 8:00-12:00. W przypadku dużego zainteresowania karty mogę być wydawane w odstępach czasowych.

Karta będzie ważna do końca 2018 roku. 

Autor: scie24
comments powered by Disqus