Niedziela, 16 grudnia 2018r.

Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Narodziny w świnoujskim szpitalu. Lyla była pierwsza

Miasto

Narodziny w świnoujskim szpitalu. Lyla była pierwsza

Foto: BIK UM Świnoujście

Lyla Singh to pierwsza świnoujścianka urodzona w 2018 roku w Szpitalu Miejskim im Jana Garduły w Świnoujściu. Przyszła na świat 3. stycznia. W dniu narodzin ważyła 2450 g i mierzyła 48 cm. Podobnie, jak w ubiegłym roku, pierwszą świnoujściankę i jej rodziców odwiedzili w szpitalu Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz i jego zastępca Paweł Sujka.

– Chcemy, aby odwiedziny i drobny upominek od władz miasta dla pierwszego świnoujścianina bądź świnoujścianki, takie symboliczne powitanie nowego członka naszej lokalnej społeczności,  stały się tradycją – mówi prezydent Janusz Żmurkiewicz.

Oprócz kwiatów, pamiątkowego listu gratulacyjnego oraz pięknego albumu do zdjęć, rodzice oraz dziewczynka otrzymali również upominek od szpitala – kocyk z napisem Świnoujście.

Mama dziewczynki Sylwia Singh mieszka w Karsiborze. Tata Pradeep Singh pochodzi z Singapuru. Poznali się w Tajlandii, gdzie byli na wakacjach. 

Lyla urodziła się jako pierwsza świnoujścianka w tym roku, ale pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w naszym szpitalu był Miłosz z Międzyzdrojów. Urodził się 2. stycznia, ważył 3420 g i mierzył 52 cm. To trzeci syn Pani Sylwii Koleśnik.

– Dwóch pierwszy synów także urodziłam w świnoujskim szpitalu. Było mi tu dobrze, dlatego kolejnego synka również chciałam tu urodzić – podkreśliła szczęśliwa mama.

Także pani Sylwia i jej synek otrzymali upominki od Prezydenta Świnoujścia oraz szpitala.

Autor: BIK UM Świnoujście
comments powered by Disqus