Sobota, 19 stycznia 2019r.

Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Nawet 7 tysięcy do zdobycia w ramach Funduszu Wspierania Inicjatyw Społecznych Spółki Gaz System

Miasto

Nawet 7 tysięcy do zdobycia w ramach Funduszu Wspierania Inicjatyw Społecznych Spółki Gaz System

Foto: Anemone123 / pixabay

Trwa nabór wniosków do programu Fundusz Wspierania Inicjatyw Społecznych Spółki Gaz System z Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Za każdy dobry projekt działający na rzecz rozwoju społeczności lokalnej Świnoujścia można zdobyć grant do 7 tysięcy złotych.

Wnioski o przyznanie grantu z Funduszu mogą składać osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, których przedmiot działalności wpisuje się w co najmniej jedną z powyższych dziedzin, a miejscem prowadzenia działalności jest Świnoujście.

Wnioski są przyjmowane od 2.01. do 28.02.2018 r.

Powinny być złożone w formie pisemnej, w kopercie opatrzonej dopiskiem: „Fundusz Wspierania Inicjatyw Lokalnych” na poniższy adres:

Terminal LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
ul. Ku Morzu 1
72-602 Świnoujście

Wszystkie szczegóły, w tym:

- Regulamin Organizacyjny Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A”.

oraz

- Procedurę składania wniosków i udzielania pomocy finansowej w ramach Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych w Operatorze Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A znajdą Państwo pod linkiem: www.gaz-system.pl/centrum-prasowe/aktualnosci/informacja/artykul/202632

Autor: Anna Starosta / GAZ-SYSTEM S.A.
comments powered by Disqus