Poniedziałek, 25 marca 2019r.

Imieniny: Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Wakacyjne Miasto Kobiet już 9-12 lipca w Świnoujściu!

Wydarzenia

Wakacyjne Miasto Kobiet już 9-12 lipca w Świnoujściu!

Foto: Organizator

Od pierwszej przygody z Wakacyjnym Miastem Kobiet minął już niemal okrągły rok. Tym milej jest nam oficjalnie poinformować, że już niebawem spotkamy się ponownie. Druga edycja tego niepowtarzalnego festiwalu odbędzie się w dniach 9-12 lipca w Świnoujściu.

Przed rokiem zaskoczyliśmy wszystkich. Impreza okazała się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”, a zainteresowanie nią przeszło najśmielsze oczekiwania. Kolejki do namiotów z przeróżnymi atrakcjami zdawały się nie mieć końca, a wieczorami obiekty wypełniały się do ostatniego krzesełka. W tym roku podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej.

Gwiazda z okładki

Postanowiliśmy między innymi rozbudować projekt „Metamorfozy”, w którym panie mogą bezpłatnie korzystać z usług i porad wybitnych specjalistów z dziedziny urody. To dlatego zaprosiliśmy do współpracy znakomitych fotografów, którzy wykonają profesjonalne sesje zdjęciowe dla wszystkich uczestniczek metamorfoz i sprawią, że te poczują się jak gwiazdy z pierwszych stron gazet.

Wieczory na deskach teatru

Jedną z największych atrakcji tegorocznego festiwalu będą „Wakacyjne WieczoryTeatralne”, podczas których uczestniczki WMK będą miały okazję zobaczyć na własne oczy wybitne postaci polskiej sceny teatralnej. Specjalnie dla gości naszego festiwalu wystąpią między innymi Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Małgorzata Pieńkowska i Przemysław Sadowski. Ostatniego wieczoru, w wielkim finale WMK 2018, zaprezentuje się natomiast znany i uwielbiany w naszym kraju Kabaret Hrabi.

Jeszcze więcej gwiazd

Okazje do obcowania ze znakomitymi polskimi artystami nadarzać się będą przez cały dzień. W tym roku Wakacyjne Miasto Kobiet odwiedzą między innymi Marzena Rogalska, Anna Guzik, Urszula Dudziak, Iwona Pavlović, Agnieszka Rylik, Paulina Łaba oraz Joanna Kołaczkowska. Nasze gwiazdy prowadzić będą spotkania, warsztaty czy zajęcia sportowe.

Wiele, wiele więcej

WMK 2018 to wyjątkowy festiwal, który sprawia, że każda z pań z powodzeniem znajdzie miejsce dla siebie. Kultura, sztuka, sport, moda, uroda, rozwój osobisty – zadbamy o każdy z tych elementów i dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie nasze uczestniczki opuszczały festiwal z uśmiechem i satysfakcją. Do zobaczenia w Świnoujściu!

Wszystkie najważniejsze informacje oraz szczegółowy plan festiwalu można znaleźć na naszej stronie internetowej – www.wakacyjnemiastokobiet.pl.

Organizatorem imprezy jest Miasto Świnoujście i Miejski Dom Kultury.
Organizatorem wykonawczym, podobnie jak w roku ubiegłym, Grupa Bono.
Partnerami wydarzenia są między innymi: Bank PKO BP, TT-Line, BMW Bońkowscy, Foods by Ann, Spondylus.

Autor: Grupa Bono
comments powered by Disqus