Poniedziałek, 25 marca 2019r.

Imieniny: Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Dariusz Śliwiński kandydatem na prezydenta Świnoujścia

Wybory samorządowe 2018

Dariusz Śliwiński kandydatem na prezydenta Świnoujścia

Foto: scie24

Platforma Obywatelska oraz .Nowoczesna przedstawiły dzisiaj wspólnego kandydata na prezydenta Świnoujścia. O funkcję będzie się ubiegać się Dariusz Śliwiński, przewodniczący Rady Miasta i wieloletni prezes Uzdrowiska Świnoujście S.A. 

Świnoujście jest trzecim miastem w którym wskazano wspólnego kandydata obu partii w ramach Koalicji Obywatelskiej. Według posła PO Arkadiusza Marchewki, ma być to kolejny krok w stronę współpracującej, zjednoczonej opozycji. - Niebawem zaprezentujemy państwu wspólny program wyborczy - zapewniła Karolina Romańska z .Nowoczesnej. - Wkrótce przedstawimy także pełną listę kandydatów na najbliższe wybory samorządowe. 

Dariusz Śliwiński krótko przedstawił główne kierunek rozwoju miasta - Przeanalizujemy nasze wyspy na nowo. Przeanalizujemy ulice, parkingi, strefy postojowe i to, w jakich warunkach przyjdzie nam żyć tuż po wybudowaniu stałego połączenia. 

Zaprezentowane koncepcje wyborcze kandydata dotyczyły również rozbudowy systemu opieki nad najmłodszymi mieszkańcami miasta oraz stworzenia takiej oferty dla osob starszych. - Nie tylko dokończymy budowę Zakładu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego. Nasza propozycja będzie dotyczyła poszerzenia systemu opieki zdrowotnej w naszym mieście. W tym miejscu będzie można rehabilitować naszych mieszkańców, zarówno ambulatoryjnie, jak i w sposób stacjonarny. Połączymy to z funkcjonowaniem naszego szpitala - zapewniał Dariusz Śliwiński. 

Dokładny termin wyborów samorządowych nie został jeszcze ustalony. Do urn pójdziemy w październiku lub listopadzie 2018 roku.

Autor: scie24
comments powered by Disqus