Wtorek, 21 maja 2019r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca

Wydarzenia

Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca

Foto: pixabay

Centrum  Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza do udziału w  bezpłatnym seminarium  „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”. Seminarium adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, osób które zamierzają świadczyć usługi po stronie niemieckiej lub też otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech.

W programie m.in. procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz formalności z tym związane Seminarium „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”- są jeszcze wolne miejsca.

Centrum  Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza do udziału w  bezpłatnym seminarium  „Zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech”.

Seminarium adresowane jest do mikro ,małych i średnich przedsiębiorców, osób które zamierzają świadczyć usługi po stronie niemieckiej lub też otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech. W programie m.in. procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz formalności z tym związane, formy opodatkowania, zobowiązania podatkowe w przypadku przedsiębiorców działających jednocześnie w kilku krajach (ujęcie transgraniczne).

Seminarium odbędzie się w siedzibie Centrum  Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania  przy  ul. Piastowskiej 62  w Świnoujściu, dnia  20 czerwca (środa) 2018 roku w  godzinach  10.00 -13.00.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo–Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkische Oderland-Interreg VA”.

Seminarium odbędzie się w siedzibie Centrum  Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania  przy  ul. Piastowskiej 62  w Świnoujściu, dnia  20 czerwca (środa) 2018 roku w  godzinach  10.00 -13.00. 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo–Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkische Oderland-Interreg VA”

Autor: CUD
comments powered by Disqus