Niedziela, 26 maja 2019r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Schronisko dla zwierząt czeka dzisiaj na gości

Wydarzenia

Schronisko dla zwierząt czeka dzisiaj na gości

Foto: scie24/arch.

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt swoje drzwi otworzy dzisiaj jeszcze szerzej Schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Karsiborskiej 14. Od godziny 12.00 do 18.00 odwiedzając będą mogli nie tylko poznać podopiecznych schroniska, ale i wziąć udział w konkursach i innych atrakcjach.  

W programie m.in. konkurs plastyczny dla dzieci " Mój ulubiony pupil" i "Wymarzony domek dla mojego zwierzaka" oraz konkurs dla młodzieży na plakat profilaktyczny, zachęcający do adopcji zwierząt lub przyłączenia się do grupy wolontariackiej lub na ulotkę schroniska. 

Pracownicy opowiedzą o adopcjach zwierząt, pracy w schronisku, działaniach wolontariuszy, przedstawią gościom zwierzaki oraz zaprezentują ich popisy na wybiegu pod okiem doświadczonego wolontariusza.

Organizatorzy przygotowują też schroniskowy bazarek, na którym będzie można kupić drobiazgi dla swojego domowego pupila. Dochód zostanie przekazany na realizację działań statutowych  schroniska. Dzień zakończy się ogniskiem i pieczonymi kiełbaskami.

Autor: scie24
comments powered by Disqus