Niedziela, 26 maja 2019r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / Pomóżmy Pani Sylwii w walce z ciężką chorobą

Pomagamy

Pomóżmy Pani Sylwii w walce z ciężką chorobą

Foto: siepomaga.pl

Pani Sylwia o swojej chorobie dowiedziała się osiem miesięcy temu. Badania wskazały, że cierpi na nowotwór złośliwy przewodów żółciowych wewnątrzwątrobowych. Choroba jest zaawansowana i nieoperacyjna. Pani Sylwia jest w trakcie chemioterapii, jednak chce spróbować innych metod leczenia. Miesięczny koszt leczenia wspomagającego to 10 tys. zł. Pomóc można m.in. przez platformę siepomaga.pl.

Pani Sylwia jest mieszkanką Świnoujścia, matką dwójki dzieci, szczęśliwą mężatką oraz urzędnikiem, zawsze aktywnie pracującym na rzecz Świnoujścia. - Jestem osobą, która do tej pory nie chorowała i nie rozczulała się nad sobą - mówi pani Sylwia. - Powinnam mieć jeszcze tyle lat udanego i szczęśliwego życia. Jednak nie zamierzam się poddać i będę walczyć o swoje życie. Chcę się cieszyć szczęściem moich dzieci, pragnę patrzeć jak mój syn wkracza w dorosłe życie i jak moja córka staje się nastolatką, chcę zestarzeć się u boku mojego kochającego męża.

Mieszkańcy Świnoujścia zawsze hojnie wspierali osoby potrzebujące. I zapewne nie przejdą obojętnie obok trudności życiowych pani Sylwii Filipcewicz-Fąfary. W jej imieniu prosimy o pomoc finansową na leczenie wspomagające przez platformę Fundacji Siepomaga. Liczy się każda złotówka!

Autor: scie24
comments powered by Disqus